AraçlarRoot Rehberi

vRoot Uygulamasını İndirin (Tüm Sürümler)

vRoot uygulaması Android 2.3’den Android 5.1’e tek bir tıklamayla root atmanızı sağlayan Windows bilgisayarlar için küçük bir uygulamadır. Bu sayfada vRoot Aracının en son sürümlerini önceki sürümlerle birlikte paylaşmayı başardık.

Android cihazınız için doğru root programını bulmadıysanız vRoot programı ile root yapma işlemini deneyebilirsiniz.

vRoot Uygulamasını İndirin (Tüm Sürümler) vroot indir vroot download tüm versiyonlar all versions

vRoot Uygulamasının Özellikleri

Kurulum:

vRoot uygulaması bir yükleyici olarak gelir. Yani uygulamayı kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Uygulama yüklendikten sonra uygulamayı başlatın ve Android cihazınızı root yapmak için android cihazınızı bilgisayara bağlayın.

Tek Tıkla Root:

vRoot bir tıklamayla Android cihazınızı rootlamanıza izin verir. Android cihazınızı bilgisayara bağlayın ve vRoot programını açın cihazı root yapmak için root düğmesine tıklayın

Recovery Modu İle Root:

vRoot, recovery yöntemini kullanarak Android Cihazı rootlamanıza izin verir. vRoot cihazı root yapmanın zor olduğunu fark ettiğinde hızlı açılış moduna geçerek cihazı otomatik olarak root yapmaya çalışır.

Ekstra Uygulamalar:

Cihazınızı vRoot Aracı’nı kullanarak root yaptıktan sonra, sistem temizleyici ve App Store’da (Çince) dahil olmak üzere cihaza önceden kurulmuş birkaç uygulama bulacaksınız.

VRoot Uygulamasını İndirin

vRoot, Windows XP’den Windows 10’a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. vRoot aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Önemli Notlar

  • Önemli Güncelleme: vRoot artık diğer güncellemelerde iRoot olarak adlandırılıyor. En son iRoot Uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
  • vRoot aracı çok basit bir arayüz ile geliyor. Uygulamayı başlatın> cihazınızı bilgisayara bağlayın > Root işlemine başlamak için Root düğmesine tıklayın.
  • Nasıl Root’tan çıkarılır: Cihazınızdan root kaldırmak (unroot) için vRoot aracını yeniden başlatmanız ve cihazınızı root’tan çıkarmak için root kaldır (unroot button) düğmesine tıklamanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Smart Phone Flash Tool Download İndir başlıklı makalemizde download, indir ve smart phone flash tool hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu