AraçlarDosyalar

Root atma programı iRoot indir (Tüm versiyonlar)

Doğru çalışan bir root programı bulmak epey zordur. Özellikle tüm modellerde çalışabilecek ve sizi hiç yormayacak bir programa ihtiyacınız varsa bu yazımda root için tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek program paylaştım. iRoot programı birçok android işletim sistemine sahip telefonu tek bir tıkla root yapabilmenize imkan veriyor. Programın eski ve yeni sürümlerini aşağıdaki indirme linklerinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz programı bilgisayara yükleyip birkaç dakika içinde sahip olduğunuz telefonu root yapabilirsiniz.

Root atma programı iRoot indir (Tüm versiyonlar) iroot tüm versiyonlar iroot indir iroot download iroot apk how to root iroot

Programın Özellikleri

Tek-Tık Root: Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları tek bir butona basarak root yapma programlarından birisidir ve bu sayede cihazınızı birkaç saniyede root yapabilirsiniz.

Kurtarma Modu ile Root: Eğer tek bir butona basarak telefonun root olması zor oluyorsa ve program root yapamıyorsa bunu otomatik olarak algılıyor. Telefonu recovery yani kurtarma moduna alarak root yapmaya çalışıyor Bu sayede kesin sonuç almanızı sağlıyor.

Ekstra Uygulamalar: Sadece bir root programından ibaret olmayıp içinde telefon için çeşitli uygulamalarda barındırıyor. Bunlar gereksiz sistem dosyalarını silme, marketten uygulama indirme ve telefona yükleme gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

Yükleyici: Programı indirip bilgisayara yüklemeniz gerekiyor. Bu yüzden taşınabilir bir program değildir. Bu sayede daha stabil çalışır.

IROOT 1.7.3.48630 IROOT 1.7.6.58990 IROOT 1.7.9.10454 IROOT 1.8.5.15285 IROOT 1.8.6.19461 IROOT 1.8.6.20009 IROOT 1.8.7.20299 IROOT 1.8.7.20375 IROOT 1.8.8.20457 IROOT 1.8.8.20627 IROOT 1.8.9.21144

Şifre: androidmakale.com

Hatırlatmalar

  • Uygulama herhangi bir özel ayar gerektirmez. Sadece indirin bilgisayara kurun ve açın. Sonrasında telefonu USB kablo ile bağlayın ve root butonuna basmanız yeterlidir.
  • iRoot uygulamasının tüm hakları Shenzhen’ e (mgyun.com geliştirici) aittir.
  • Android akıllı telefonunuzu bilgisayar kullanmadan root yapmak isterseniz buradaki bağlantıyı tıklayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LG AKA Orjinal Firmware İndir başlıklı makalemizde android, lg aka fabrika ayarları ve lg aka rom indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu