Araçlar

Factory Tool WingTech IMEI Yazma Aracı indir

Factory Tool WingTech programı Qualcomm akıllı telefon ve tabletlerde IMEI’yı flaşlamanıza izin veren küçük bir uygulamadır. Factory Tool WingTech Android telefon ve tabletlere imei atabilirsiniz. Bu makalede Factory Tool WingTech’in son sürümlerini önceki sürümlerle beraber paylaşmayı başardık.

Factory Tool programı ile basitçe imei atabilirsiniz. Qualcomm telefon ve tabletler için uyumlu olan bu program imei atma araçları arasında en popüler olanıdır.

Factory Tool WingTech IMEI Yazma Aracı indir Factory Tool WingTech indir Factory Tool WingTech download android imei yazma programı android imei yazma aracı

Portable Uygulama

Program portable bir uygulama olarak geliyor, bu da onu kullanmak için bilgisayara yüklemeniz gerekmediği anlamına geliyor. Basitçe, paket’i bilgisayarınıza indirin ve ayıklayın ve hemen kullanmaya hazırsınız.

Kolay arayüzü:

Genel arayüz çok temiz ve tüm özelliklerle birlikte geliyor. SN numarası, IMEI1, IMEI2, MEID, bluetooth, WiFi numarasını yazmanıza izin verir.

IMEI Flash:

Qualcomm akıllı telefon ve tabletlerde IMEI’yı atmanıza olanak tanır. İkili IMEI numarasını aynı anda atmayı da destekler. Bu araçla çift SIM kartlı Qualcomm tabanlı Android akıllı telefon ve tabletleri flaşlamak için kolayca kullanabilirsiniz.

Diğer Avantajlar :

Ayrıca, Port ID, OrderName, Order Time, Order Date’i girerek Port numarasını seçmenize izin verir. Ayrıca toplam yazma başarısı, başarılı işlem ve başarısız işlemi görüntüler. Hata aldığınızda hata kodunu da görüntüler.

İndirme Linkleri

Dosya Bilgileri

Dosya Adı FactoryTool_Wingtech_v1.0.2.zip
Alternatif Ad FactoryTool Wingtech v1.0.2
Dosya Boyutu 11.6 MB
Dosya Tipi application/x-zip-compressed
Dosya Uzantısı zip

FactoryTool_Wingtech_v1.0.2.zip

Önemli Notlar

  • Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit bilgisayar) ile uyumludur.
  • Fabrika Aracı Nasıl Kullanılır WingTech: Eğer IMEI’yi flaşlamak için Fabrika Aracını kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Factory Tool WingTech sayfasını kullanarak IMEI’yi nasıl Flash’a aktarabilirsiniz.
  • Dikkat: IMEI’yi fabrika aracını kullanarak kullanmadan önce kişisel verilerinizin bir yedeğini alın. Kişisel verileriniz IMEI’yi attıktan sonra kalıcı olarak silinebilir.
  • Bilgi: Fabrika Aracı WingTech, WingTech Inc. tarafından oluşturuldu ve dağıtıldı.

Bir önceki yazımız olan Kingroot Apk indir Tüm Versiyonlar başlıklı makalemizde kingroot apk, kingroot apk indir ve kingroot apk latest download hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu