Haberler

Hovbo’da Beklenen Yaz Kampanyası Başladı

Çocuklar kadar yetişkinlerin de bir hayli gözdesi olan elektrikli kaykay Hovbo, muhteşem bir kampanya ile yaza başlıyor. 7’den 70’e herkesin güzel havaların keyfini çıkarması için Hovbo Türkiye, adetlerle sınırlı olmak üzere tam 700 TL indirim uyguluyor. Türkiye’de Hovbo.com adresinde ve seçkin oyuncak, teknoloji ve hobi mağazalarında 2.500 TL fiyat etiketiyle satılan ürün %28’lik indirimle Haziran ayından itibaren kısa süreliğine 1.799 TL’ye satın alınabilecek. Adetlerle sınırlı bu kampanyayı kaçırmamak için acele etmek gerek.
Hovbo'da Beklenen Yaz Kampanyası Başladı hoverboard hovbo turkiye hovbo fiyat en uygun
Türkiye‘ de tek patentli satış gerçekleştiren Hovbo, UN ve UL standartlarını sağlayan orjinal lityum-iyon bataryası, ve özel sürüş algoritmasıyla diğer yan sanayi ürünlere göre çok daha güvenli olup, magnezyum şasesi ile de daha dayanıklı. Yan sanayi ürünlerden çok daha hassas sensörleri ve yüksek kapasiteli işlemcisi sayesinde Hovbo sürücüsünün hareketlerini saniyede 200 sefer ölçerek adeta iç güdüleri ile kullanmasına olanak sağlıyor. 700W gücündeki motorları ile bu yaz sizi hiç bir yokuşta bırakmayacak elektrikli kaykay, tüm seyahatlerinizde vaz geçemeyeceğiniz bir yol arkadaşı olamaya aday.
Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bir hayli popüler olan hoverboardların yanlış seçimi bir çok yangına ve kazaya sebep oldu. Popüler olan bu cihazların bir hayli yan sanayisi mevcut ve bu cihazlar ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Yan sanayi ürünlerde kullanılan kalitesiz komponentler ve özellikle cihazlara güç veren sahte bataryalar yangınlara ve kazalara yol açabiliyor.
Hovbo'da Beklenen Yaz Kampanyası Başladı hoverboard hovbo turkiye hovbo fiyat en uygun
Hoverboard seçimi yaparken kullanıcıların güvenlik sertifikalarına dikkat ederek seçim yapması gerekiyor. Güvenli Bir Hoverboard sahibi olmak için Hovbo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bedava ve Hediye İnternet Kampanyaları 2016 (Vodafone, Türk Telekom, Turkcell) başlıklı makalemizde 2016, avea ve bedava hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu