Haberler

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Yapma 2016

Uzun bir aradan sonra 2016 yılında Turkcell için 1 gb bedava internet kampanyası ile karşınızdayım. Evet yanlış duymadınız en iyi mobil şebekeyi sunan hızlı interneti ile herkesi kendine hayran bırakmış olan Turkcell, ufak bir işlem sonunda sizlere tam 1 gb internet veriyor. Bu bedava 1 gb interneti 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Size vermiş olduğumuz uygulamayı indirip 1 gb bedava internet kazanabilirsiniz. Verdiğimiz uygulamayı indirip android ve ios (iphone) tabanlı telefonlar için bir aylık ücretsiz bir gb bedava internet kazanabilirsiniz.

Burada sizlere yasal yollardan giderek nasıl ücretsiz internet kullanabileceğinizi anlatıyorum. Yasal olmayan yolları her ne kadar daha önce bu yollar hakkında paylaşım yapmış olsak da artık bu yolları kullanıcılarımıza önermiyoruz. Bununla ilgili kullandığınız herhangi bir uygulama falan varsa kaldırmanızı öneriyoruz. Android ve ios tabanlı akıllı telefonunuza zarar verebilme ihtimali vardır.

Burada anlatılan tüm işlemler Turkcell abonelerine özeldir. Belirtilen uygulamayı indiren Turkcell abonelerinin hattına otomatik olarak 1 ay ücretsiz 1 gb bedava internet tanımlanacaktır. Eğer sizde bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz talimatları uygulamanız yeterli olacaktır.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Yapma İşlemi:

 • Eğer bu makaleyi telefondan okuyorsanız verdiğimiz linke tıklayıp Bip Messenger uygulamasını indirin.
 • BiP Messenger uygulamasını indir.
 • Eğer bu makaleyi bilgisayardan okuyorsanız android işletim sistemli akıllı telefonunuzdan Google Play Store‘ a girip Bip Messenger yazıp uygulamayı indirin. Aynı şekilde iphone kullanıcıları da App Store‘ a girip indirebilir.
 • Uygulamayı indirip giriş yapınca üstünden biraz süre geçince Turkcell‘den size bedava 1 gb internet kazandınız şeklinde bir mesaj gelecektir.
 • İyi günlerde kullanın, takıldığınız veya sormak istediğiniz herhangi bir kısım olursa yorum bırakabilirsiniz. En kısa zamanda cevaplamaya çalışacağım.

Turkcell Bip Messenger
Turkcell 1 GB Bedava İnternet Yapma 2016 turkcell bedava internet turkcell 2016 bedava internet turkcell 1 gb bedava internet iphone bedava internet 2016 bedava 1 gb bedava internet kazanma android makale android bedava internet android 2016 bedava internet Turkcell 1 GB Bedava İnternet Yapma 2016 turkcell bedava internet turkcell 2016 bedava internet turkcell 1 gb bedava internet iphone bedava internet 2016 bedava 1 gb bedava internet kazanma android makale android bedava internet android 2016 bedava internet Turkcell 1 GB Bedava İnternet Yapma 2016 turkcell bedava internet turkcell 2016 bedava internet turkcell 1 gb bedava internet iphone bedava internet 2016 bedava 1 gb bedava internet kazanma android makale android bedava internet android 2016 bedava internet

Aşağıda verdiğimiz linklerden sizin için uygun olan markete girip uygulamayı indirebilirsiniz. Turkcell 1 gb bedava internet kampanyası hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki kuralları okuyarak öğrenebilirsiniz.

[sociallocker id=”2274″]Turkcell 1 GB Bedava İnternet Yapma 2016 turkcell bedava internet turkcell 2016 bedava internet turkcell 1 gb bedava internet iphone bedava internet 2016 bedava 1 gb bedava internet kazanma android makale android bedava internet android 2016 bedava internet Turkcell 1 GB Bedava İnternet Yapma 2016 turkcell bedava internet turkcell 2016 bedava internet turkcell 1 gb bedava internet iphone bedava internet 2016 bedava 1 gb bedava internet kazanma android makale android bedava internet android 2016 bedava internet [/sociallocker]

Daha Fazla Bilgi

 • 04.11.2015 tarihinden itibaren BiP’i yükleyen Turkcell’li tüm BiP kullanıcıları BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında Turkcell’liler BiP mobil uygulamasını yükleyip kayıt olduklarında 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internetin sahibi olur.
 • BiP 1 GB Hediye İnternet kampanyasından yalnızca 1 kez faydalanılır.
 • Uygulama marketlerinden (App Store ve Google Play) BiP mobil uygulamasını yükleyen abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler hediye interneti kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paketin üst limit hızı 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
 • Hediyenizin bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz yoksa tarifenizden ücretlendirilir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Yukarıda daha fazla bilgi kısmı Turkcell‘ in kampanya için yayınlamış olduğu kurallardır.

Diğer Satın Alma Seçenekleri

 • BIP yaz 2222’ye gönder

Bir önceki yazımız olan ADB ve Fastboot Sürücülerini Windows'a İndirme ve Yükleme başlıklı makalemizde adb download, adb indir ve adb komutları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

2 Yorum

 1. En hızlı interneti sunmuyor turkcell kullanıcısı olarak maksimum 7.2 mb internet hızına sahibim vodafone ise 16 mb internet veriyor o kadar hızlı değil

  1. Dostum diğer operatörlere baktığınız zaman Turkcell bağlantı kalitesi yönünden gerçekten çok iyi. Diğer operatörler daha 3g de adam akıllı bağlantı veremiyor. Ondan bence en hızlı interneti sunuyor Turkcell.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu