AraçlarUygulama

Gspace APK İndir

Huawei veya diğer markalar için Google servislerini yüklemek isterseniz bu uygulama tam size göre. Gspace ile Google servislerinin hepsini kullanabilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Gspace indir ile kullanıcılar için özel olarak özelleştirilmiş, yerleşik Google Play ile Gspace’de Google uygulamaları arayabilir ve indirebilirsiniz. GMS olmadan artık sorun olmayacak.İki hesap birbirinden bağımsız çalışacak ve her iki hesaptan gelen mesajlar birbirini etkilemeyecektir. Cihazınızı rootlamanıza gerek yok, gereksiz işlemler de yok. Gspace kararlı ve güvenli bir şekilde çalışır ve tüm Android telefonları destekler.

En son GSpace uygulama APK’sı ile Google uygulamalarının yeni Huawei telefonları 2023’e nasıl yükleyeceğinizi açıkladık. Kısa bir süre önce, Çinli dev Huawei, Amerika’nın şirketlerin Huawei ile ticaret yapmasını yasaklaması nedeniyle sektörleri bazında çeşitli sorunlarla karşı karşıyaydı ve buna elbette üretim işlemcileri teknolojileri de dahildi. Android işletim sistemini kullanma lisansının yanı sıra, tabii ki Google Temelde Amerikan malı olduğu için. Buradaki asıl sebep, Huawei’nin kullanıcıları gözetlemesi ve ayrıca ABD yönetimine göre bu konuda Çin hükümeti ile iş birliği yapması.

Gspace APK İndir gspace apk indir apk download

GSpace APK – Huawei’de Google uygulamalarını indirin

Bugün, Chat Partner gibi Google Play hizmetlerini Huawei telefonlara yüklemenin diğer bazı yollarından bahsettikten sonra , kullanıcıların Google Play’i Huawei cihazlarına ve ayrıca onsuz gelen yeni Onur. Bu yöntem GSpace adlı bir uygulamadır.

Bu yöntem tamamen kolaydır ve herhangi bir komplikasyon içermez, çünkü burada tek yapmanız gereken uygulamayı indirip çalıştırmak ve ihtiyacınız olan tüm Google uygulamalarını almak için bazı basit adımları gerçekleştirmektir. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz veya sadece AppGallery mağazasında aratarak indirebilirsiniz.

İndir / Download

GSpace 2.1.1 APK İndir

Uygulama Gspace
Sürüm 2.1.1
Son güncelleme 20 Ocak 2023
Boy 8.5MB
paket
com.gspace.android

Gspace APK İndir gspace apk indir apk download Gspace APK İndir gspace apk indir apk download

S1: Uygulamalar Gspace’e nasıl yüklenir?

Gspace iki yol sunar:

* Klonlama: “+”ya tıklayın ve kurulacak uygulamaları listeden seçin

⚠ Not: Listedeki uygulamalar telefon sisteminizdendir, Telefonunuzdaki orijinal uygulamayı kaldırırsanız, Gspace’deki klonlanmış uygulama da otomatik olarak silinir.

* İndirin: Yerleşik Google Play’den yeni uygulamalar yükleyin

S2: Gspace’de Google Play yok mu?

* Google Play’e girmek için ana sayfadaki popüler uygulamalardan birine dokunun ve sağ sol köşedeki geri seçeneğine dokunun ve ardından istediğinizi arayabilir ve indirebilirsiniz.

* Ana ekrandaki popüler uygulamaları kaldırdıysanız veya tüm popüler uygulamaları yüklediyseniz, Google Play’e girebilmeniz için yine iki yol vardır:

1. Gspace’e yüklediğiniz bir uygulamaya uzun basın ve ardından “yükselt” seçeneğine basın

2. Gspace’in ana ekranında hiçbir şey yoksa, “+”ya basıp bir uygulamayı klonlamayı tamamlayabilir, ardından ilk adımı tekrarlayabilirsiniz.

S3: Aynı anda iki farklı hesap nasıl çalıştırılır?

* Gspace’de bu uygulamaların ikinci hesabını çalıştırmak için sizden farklı bir cep telefonu numarası kullanmalısınız. Ardından ikinci hesap, telefon sisteminizdeki orijinal hesaba müdahale etmeden tamamen ayrı bir ortamda çalışacaktır.

S4: Gspace neden bu kadar çok izin için başvuruyor?

* Gspace’in, Gspace’e eklenen uygulamaların normal şekilde çalışması için gereken izinlere başvurması gerekir.

⚠ Örneğin: Gspace’in konumunuzu almasına izin verilmezse, Gspace’de çalışan bazı uygulamalarda konumunuzu arkadaşlarınıza gönderemezsiniz.

S5: Gspace herhangi bir özel bilgi toplayacak ve kullanacak mı?

* Hayır (kişisel görüşme gibi, doğrulama kodu asla toplanmaz) Gspace, özel verilerinizin hiçbirinin toplanmayacağını veya kullanılmayacağını taahhüt eder.

Bir önceki yazımız olan 2023'ün PC ve Mac İçin En İyi Android Emülatörleri başlıklı makalemizde android, best ve emülatör hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu