Araçlar

Download SPD Upgrade Tool (Tüm versiyonlar indir – All versions)

SPD Upgrade Tool (SpreadTrum Flash Tool), Spreadtrum / Unisoc Chipset üzerinde çalışan cihazlara .pac sabit yazılımını (ROM) yüklemenizi sağlayan küçük bir uygulamadır. Bu sayfada, SPD Yükseltme aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaştık.

Taşınabilir Uygulama

Portable bir uygulama olarak gelir yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Aracı bilgisayarınıza indirin ve ayıklayın ve uygulamayı başlatmak için UpgradeDownload.exe dosyasını açın.

Flash Ürün Yazılımı

Spreadtrum / Unisoc Powered Smart Phone, özellikli telefon ve tabletlere flash stock firmware yüklemenize yardımcı olur. Spreadtrum / Unisoc Cihazınızın doğru .pac ürün bilgisine sahip olmanız gereken tek şey SPD Upgrade Tool aracını indirin > aracı başlatın> Paket Yükle düğmesine tıklayın > ürün bilgisi klasöründen .pac dosyasını bulun > Başlamak için download düğmesine tıklayın.

Spreadtrum Chipset desteği

Spreadtrum / Unisoc Chipset üzerinde çalışan cihazları desteklemektedir. Spreadtrum sürücülerini bilgisayara kurduktan sonra Upgrade Tool aracı bağlı cihazı kolayca algılayabilir ve cihazdaki firmware yüklemeye hazır olabilir.

.pac ve .p5c Biçimini destekler

Spreadtrum / Unisoc Cihazlarında .pac ve .p5c tabanlı stock firmware flaşlamanızı destekler. .Pac dosyasını Spreadtrum / Unisoc akıllı telefonunuzun özellikli telefonunuzun ve tabletlerinizin stock firmware dosyasını kolayca bulabilirsiniz.

Download SPD Upgrade tool (SpreadTrum)

Upgrade tool aracı, Windows XP’den Windows 10’a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. SPD Upgrade tool aracının en son sürümünü arıyorsanız bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

Bir önceki yazımız olan vRoot Uygulamasını İndirin (Tüm Sürümler) başlıklı makalemizde all versions, tüm versiyonlar ve vroot download hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu