En İyi Root Programları root yapma root apk en iyi root best root

En İyi Root Programları

Bu yazımızda Android tabanlı telefonlar için en iyi root yapma programlarını biraraya topladık. En iyi root yapma programları ile root yapmaya çalışıp rootlayamadığınız telefon modellerini kolayca root yapabilirsiniz. Root erişimine erişmek için çok fazla program vardır. Lakin bazı programlar her telefona destek vermiyor. Destek verdiği telefon sayısı en fazla olan programlar genelde en popüler olanlar oluyor.

Mümkün olduğunca en fazla telefona ulaşmayı hedeflemiş root programlarının hepsini bu yazıda toplayıp root yapma sorunu yaşayan kullanıcılara sunmak istedik. Sizde root yapmak istediğiniz telefon modellerini aşağıdaki root programlarını kullanıp root yapabilirsiniz.

En İyi Root Programları

Telefon modeliniz için uygun root yöntemini bulamadığınızda yukarıdaki root programlarını sırayla denemenizi öneriyorum. Root programlarını deneyip sonuçlarını bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi A1 Root Yapma (Magisk) ve TWRP Recovery Yükleme başlıklı makalemizde mi a1 bootloader kilidi kırma, mi a1 root yapma ve mi a1 twrp yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

Casper VIA P3 Recovery Moduna Alma via p3 recovery modu fastboot modu factory reset atma casper

Casper VIA P3 Recovery Moduna Alma

Bu yazıda Casper VIA P3 modelini recovery moduna alma işlemini videolu olarak ele alıp yazılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir