Haberler

GetContact’ta Numara Silme Nasıl Yapılır?

Başka telefonların rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu görmenizi sağlayan GetContact uygulaması bir dönem çok popüler oldu. Ülkemizde milyonlarca kişi tarafından indirilen uygulama ne yazıkki veri güvenliği riski nedeniyle rehberimizde bulunan kişileri izinsiz olarak depoladığı sonradan ortaya çıkmış ve birçok kullanıcının canını sıkmıştı. Bu yazımızda GetContact uygulamasından numaranızı nasıl sileceğinizi basit bir yolla anlattık.

Sadece birkaç adımda GetContact uygulamasından numaranızı silip numaranızı ve rehberinizi güvene alabilirsiniz. Bunun nasıl yapılıdını merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

GetContact’ta Numara Silme Nasıl Yapılır?

  • Uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve Ayarlar > Hakkında > Hesap Ayları > Hesabı Sil kısmından numarayı siliyorsunuz.
  • Bu işlemden sonra numara siliniyor.

Her ne kadar uygulama üzerinden numaranızı silme işlemi yapmış olsanızda unutmayın ki şirketler bu konuda hiç şeffaf değiller. Siz okuyucularımızın bu konuda dikkatli olmasını ve verilerinizi mümkün olduğunca paylaşmamaya özen göstermenizin yararınıza olacağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlarda NFC Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde Android NFC Nasıl Kullanılır? ve Android Telefonlarda NFC Nasıl Kullanılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu