Araçlar

SN Write Tool İndir (Tüm Sürümler)

SN Write Tool MediaTek cihazlarında IMEI yazmanızı sağlayan veren küçük ve işlevsel bir araçtır. Bu makalede en son sürümü ve SN Write Tool programının eski sürümünü paylaştık. SN Write Tool aracının birçok özelliği vardır. Bu araç ile telefona tek veya çoklu IMEI yazabilirsiniz. MediaTek tablet ve telefonlar üzerinde IMEI kilidi açma ve kapatma işlemini yapabilirsiniz.

SN Write Tool İndir (Tüm Sürümler) sn write tool zip sn write tool son sürüm sn write tool indir sn write tool download

Bu işlevsel araç IMEI atma dışında telefon veya tabletre Barkod, BT Adresi, Wifi Adresi, Wifi EPPCopy, Mac Adresi, DRMkey MCID v.b adresleri atmanızı sağlar. SP Yazma Aracını kullanmak için, IMEI’yi yakacağınız aynı aygıtın veritabanı dosyasına sahip olmanız gerekir. Veritabanı dosyaları, her cihazın stok rom yazılımı ile gelir.

SN Write Tool İndir

SN Write Tool Hakkında

  • Dikkat: Cihazınızın orijinali dışındaki IMEI atmanız yasa dışıdır ve ciddi sorunlara neden olabilir, bu nedenle dikkatli olun.
  • Cihaz IMEI Numaranız nedir? Cihazınızın IMEI numarasını * # 06 # tuşlayarak veya cihazınızın arka panelinden öğrenebilirsiniz (cihazınızın pilini çıkarın ve IMEI kodunu arka panelde yazılı olarak bulabilirsiniz).
  • Yazılım Sahibi: SN Write Tool MediaTek Inc. tarafından oluşturuldu ve dağıtıldı.

Bir önceki yazımız olan Asus Flash Tool İndir başlıklı makalemizde asus flash tool download, asus flash tool indir ve asus flash tool son sürüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu