AraçlarDosyalar

Write Code imei Tool indir (imei Atma Aracı)

Çin malı telefonların bazılarına kodla imei atılırken bazılarına program aracılığıyla atılıyor. Mediatek işlemcilere sahip tüm akıllı telefonlara bu araçlar imei atabilirsiniz. Bu aracı kullanarak belirttiğim işlemcilere imei atarken telefonun tek hatlı yada çift hatlı olmasının bir önemi yoktur. Yapmanız gereken imei kutucuklarına imei numarasını yazmaktır. Burada yaptığınız işlemlerin sorumlulukları size aittir.

Write Code imei Tool indir (imei Atma Aracı) writecode download write code indir replika imei atma mediatek imei atma programı ime atma çin malı imei atma

Write Code v1.3.6 Hakkında

  • Mediatek işlemcili telefonlara ime atma imkanı veren program, tek hatlı ve çift hatlı telefonlara da ime atmanızı sağlıyor.
  • Android telefonunuza imei atarken kullanıcı verileri zarar görmez.

Write Code Tool indirWrite Code imei Tool indir (imei Atma Aracı) writecode download write code indir replika imei atma mediatek imei atma programı ime atma çin malı imei atma

Bir önceki yazımız olan Telefon Üzerinden Root Yapmak için iRoot APK indir (tüm versiyonlar) başlıklı makalemizde android makale, android root ve android root yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

4 Yorum

  1. Selam kardes.. Bu imei degistirmek icloud sifresini de cozer mi? Iphone icinde gecerliyse yani

  2. Yani siz sorumluluk kabul etmiyoruz demenizin sebebi acaba ücretlendirilebilir olması mı..?

    1. Hayır, teknik bir işlem olduğu için siz yanlış bir işlem yapıp suçu bize attığınızda biz sorumluluk kabul etmiyoruz. İşlemleri yapmanız bu sorumluluğu kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu