Araçlar

MTK Droid Tool (Tüm Versiyonlar)

MTK Droid Tool aracı, mediatek aygıtınız için root yapma,  scatter dosyası oluşturma, imei yazma, aygıtınızdaki stok yazılım desteğini alma ve çok daha fazlasını içeren çeşitli görevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan küçük bir araçtır. Bu sayfada MTK Droid Tool aracının eski versiyonunun yanı sıra son sürümü de sizlerle paylaştık.

MTK Droid Tool (Tüm Versiyonlar) mtk tool latest versiyon mtk tool indir mtk tool

MTK Droid Aracının Özellikleri

1. Android Telefonları Root Yapma :

Android cihazınızı sadece bir tıklamayla root yapmanızı sağlar. Basitçe cihazınızdaki usb hata ayıklamasını etkinleştirin> cihazınızı bağlayın> MTK droid tool aracında root butonuna tıklayın.

2. Yedek Kurtarma :

Cihazınızdaki kurtarma işleminin geri yüklenmesinin yanı sıra Android cihazınızdaki stok kurtarma (stock recovery) işlemini yapabilmeniz için yedeklemenizi sağlar.

3. Yedek Stok Firmware :

MTK (mediatek) cihazınızdaki stok yazılımını yedeklemenizi sağlar.

4. Scatter Dosyası Oluşturma :

Herhangi bir mediatek aygıtı üzerinde stok yazılımı bulaştırmanıza yardımcı olan bloklar (scatter) oluşturmanıza olanak tanır.

5. IMEI yazma :

Herhangi bir mediatek cihazında imei’yi yedeklemenize ve geri yüklemenize izin verir. Mediatek cihazını desteklemenin yanı sıra, çeşitli diğer yonga setlerini de destekliyor.

MTK Droid Tool İndir

Mtk_Droid_Tool_v2.2.9 Mtk_Droid_Tool_v2.3.4 Mtk_Droid_Tool_v2.4.0 Mtk_Droid_Tool_v2.4.7 Mtk_Droid_Tool_v2.4.8 Mtk_Droid_Tool_v2.5.0 Mtk_Droid_Tool_v2.5.1 Mtk_Droid_Tool_v2.5.2 Mtk_Droid_Tool_v2.5.3 Mtk_Droid_Tool_v2.5.3B

Önemli Notlar

[*] Şifreli olan zip dosyalarının şifresini android olarak giriniz.

[*] MTK Droid Tool, yalnızca MediaTek cihazları için çalışır. Bu nedenle, diğer chipset cihazları için düzgün çalışmayabilir.

[*] Önemli Uyarı: MTK droid tool, dosyalarda mevcut olan bir malware içerir> pwn. Ancak bu dosya bilgisayarınızda veya telefonunuz için zararlı değildir, yalnızca cihazınızı root yapmanıza izin verir (virüsten koruma yazılımınız silerse, root özelliği çalışmaz).

[*] Dikkat: IMEI’nin atılması cihazınızın garantisini geçersiz kılabilir. Dikkat edin.

[*] MTK Droid Tool MediaTek Inc tarafından yaratılmıştır, bu nedenle tüm hakları onlara aittir.

Bir önceki yazımız olan LG USB Sürücüleri İndir (LG USB Driver Download) Tüm Modeller başlıklı makalemizde lg pc suite, lg usb driver ve lg usb driver download hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu