Araçlar

MTK Droid Tool (Tüm Versiyonlar)

This section contains some shortcodes that requries the Jannah Extinsions Plugin. You can install it from the Theme settings menu > Install Plugins.
MTK Droid Tool aracı, mediatek aygıtınız için root yapma,  scatter dosyası oluşturma, imei yazma, aygıtınızdaki stok yazılım desteğini alma ve çok daha fazlasını içeren çeşitli görevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan küçük bir araçtır. Bu sayfada MTK Droid Tool aracının eski versiyonunun yanı sıra son sürümü de sizlerle paylaştık.

MTK Droid Aracının Özellikleri

1. Köklü android telefonu:

Android cihazınızı sadece bir tıklamayla root yapmanızı sağlar. Basitçe cihazınızdaki usb hata ayıklamasını etkinleştirin> cihazınızı bağlayın> MTK droid tool aracında root butonuna tıklayın.

2. Yedekleme Kurtarma:

Cihazınızdaki kurtarma işleminin geri yüklenmesinin yanı sıra Android cihazınızdaki stok kurtarma işlemini yapabilmeniz için yedeklemenizi sağlar.

3. Yedekleme Stok Firmware:

MTK (mediatek) cihazınızdaki stok yazılımını yedeklemenizi sağlar.

4. Scatter Dosyası Oluşturun:

Herhangi bir mediatek aygıtı üzerinde stok yazılımı bulaştırmanıza yardımcı olan bloklar (scatter) oluşturmanıza olanak tanır.

5. IMEI yazın:

Herhangi bir mediatek cihazında imei’yi yedeklemenize ve geri yüklemenize izin verir. Mediatek cihazını desteklemenin yanı sıra, çeşitli diğer yonga setlerini de destekliyor.

MTK Droid Tool İndir

[button color=”green” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/LWinlDT33GzE3X” icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.2.9[/button]
[button color=”green” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/H-aGwd1C3GzE3x” icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.3.4[/button] [button color=”green” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/tZKRtw8v3GzE4E” icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.4.0[/button] [button color=”green” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/vz8wqqL93GzE4W” icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.4.8[/button] [button color=”green” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/4C-j4yB13GzE4Y” icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.5.0[/button] [button color=”green” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/Ne9fl6tY3GzE4s” icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.5.1[/button] [button color=”green” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/Nrbq5nvd3GzE4v” icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.5.2[/button] [button color=”black” size=”medium” link=”https://yadi.sk/d/wj5KNU8z3GzE58″ icon=”fa-download” target=”true”]Mtk_Droid_Tool_v2.5.3[/button]

Önemli Notlar

[*] MTK Droid Tool, yalnızca MediaTek cihazları için çalışır. Bu nedenle, diğer chipset cihazları için düzgün çalışmayabilir.

[*] Önemli Uyarı: MTK droid tool, dosyalarda mevcut olan bir malware içerir> pwn. Ancak bu dosya bilgisayarınızda veya telefonunuz için zararlı değildir, yalnızca cihazınızı köklendirmenize izin verir (virüsten koruma yazılımınız silerse, köklendirme özelliği çalışmaz).

[*] Dikkat: Köklendirme, IMEI’nin yanıp sönmesi cihazınızın garantisini geçersiz kılabilir. Dikkat edin.

[*] MTK Droid Tool MediaTek Inc tarafından yaratılmıştır, bu nedenle tüm hakları onlara aittir.

Bir önceki yazımız olan LG USB Sürücüleri İndir (LG USB Driver Download) Tüm Modeller başlıklı makalemizde lg pc suite, lg usb driver ve lg usb driver download hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir şeyler karala...

Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.