Uygulama

En İyi Android Kamera Uygulamaları 2021

İyi bir fotoğraf çekmek istediğinizde telefonunuzun çok iyi olması veya iyi bir kameraya sahip olması her zaman çözüm olmayabilir. Doğru bir Android kamera uygulaması (APK) kullanarak iyi fotoğraflar çekebilir ya da mevcut fotoğraflar üzerinden düzenleme yaparak etkileyici fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Bu kılavuzda 2021’nin en iyi Android kamera uygulamalarını sizler için derledik. Samsung, Xiaomi, Huawei, Asus, Apple veya diğer markalı akıllı telefon sahipleri için en iyi Android kamera uygulamalarının listesine ulaşmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Android Akıllı telefonlardaki kameralar, eskisinden çok daha büyük lenslere sahipler. Şirketler, kameralarını daha stabil hale getirmek, düşük ışıkta daha iyi fotoğraflar çekmek ve insanların istediği özellikleri eklemek için sürekli güncelleme yapıyorlar. Birçok kullanıcının satın alma kararını etkileyen kamera performansı bu durumda şirketler için en önemli özelliklerin başında geliyor.

Genellikle telefona yüklü olarak gelen kamera uygulamaları işlerini sonradan gelen uygulamalardan daha iyi yapar. Bunun nedeni şirketlerin kamera donanımlarını daha iyi bilmesi ve daha uygun şekilde optimize etmesinden kaynaklıdır. Bu, özellikle kamera donanımı ile birlikte AI (Yapay Zeka) ve diğer yazılım optimizasyonlarını kullanan Google, Samsung ve Huawei telefonlar için geçerlidir. Yine de sonradan yüklenen kamera uygulaması bazı senaryolarda faydalı olabilir. İşte Android için en iyi kamera uygulamaları!

En İyi Android Kamera Uygulamaları

 1. A Better Camera
 2. Adobe Lightroom
 3. Adobe Photoshop Camera
 4. Bacon Camera
 5. Camera MX
 6. Cymera
 7. Filmic Pro
 8. Google Camera
 9. GCam ports
 10. Open Camera
 11. Pixtica
 12. ProCam X
 13. SayCheese
 14. Simple Camera
 15. Snap Camera HDR
 16. VSCO
 17. Your stock camera app
 18. PREQUEL

En Android kamera uygulamalarının listesini sizler için paylaştık. Bu uygulamarı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Apple kullanıcı iseniz App Store’dan isimlerini aratarak bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Ekran Kaydedici Uygulamaları Android 5-6-7-8-9-10 başlıklı makalemizde android, ekran görüntüsü kaydetme ve Screenshot hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu