Uygulama

En İyi Ekran Kaydedici Uygulamaları Android 5-6-7-8-9-10

Android 5 ve üstü sürümler root erişimine gerek kalmadan Android cihazın yüksek kaliteli ekran videolarını kaydetmenizi (Screenshot) sağlar. Oysa Android KitKat veya daha düşük sürümlerde ekran videosunu kaydetmek için önce cihazı root yapmalısınız. Bu sayfada Android 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10 için en iyi 10 ekran kaydedici uygulamasının listesini paylaşmayı başardık.

En İyi Ekran Kaydedici (Best Screen Recorder)

Screen Recording and Mirror

En İyi Ekran Kaydedici Uygulamaları Android 5-6-7-8-9-10 Screenshot ekran görüntüsü kaydetme android

Yüksek çözünürlükte canlı ekran videoları oluşturmanıza olanak sağlar (mp4 olarak). Bunun yanı sıra telefonu masaüstünüze yansıtmanıza olanak tanıyan AllCast Receiver Uygulamasını (Google Chrome Uygulaması) da destekler. Kısacası, Mirror üzerinden bir şey kaydederseniz, AllCast Receiver App live uygulamasını kullanarak bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.

EZ Screen Recorder

En İyi Ekran Kaydedici Uygulamaları Android 5-6-7-8-9-10 Screenshot ekran görüntüsü kaydetme android

Ayrıca canlı ekran video kaydetmek için izin verir. Bunun yanı sıra videoyu filigran olmadan kaydetmenizi sağlar.

  • Screen Recorder: Ekran videosunu kaydetmenizi ve Youtube, Facebook, Google Drive ve Dropbox ile paylaşmanızı sağlar. Ayrıca videoyu cihaza kaydetmenizi sağlar. Hiçbir reklam göstermez, herhangi bir filigran veya video uzunluğu sınırı göstermez.
  • Riv Screen Recorder: Sadece Android 5 Lollipop veya üstü üzerinde çalışır. Sesi kaydetmez.
  • AZ Screen Recorder: Filigran olmadan sınırsız video uzunluğunu kaydetmenizi sağlar. Videoyu HD ve Full HD olarak kaydedebilirsiniz.
  • Screen Recorder by VN Solutions: Sınırsız video uzunluğunu çoklu çözünürlükte kaydetmenizi sağlar.
  • Telecine: Ekran videosunu kaydetmeden önce 3 saniye geri sayım gösterir. Ekranınızı sorunsuz ve profesyonel bir şekilde kaydedebilmeniz için USB hata ayıklama bildirimini durum çubuğundan gizler.
  • Screen Recorder – No Root: Oyun oynarken, giden aramalar yaparken ve Skype Chat yaparken ekranı kaydetmenizi sağlar. Ayrıca, ön kameradan video kaydetmenizi sağlar (ekran videosunu kaplar).
  • Rec: Sesli (1 saate kadar) daha uzun ekran videoları kaydetmenizi sağlar. Kullanımı çok kolaylaştıran çok basit ve zarif bir arayüzle birlikte gelir.
  • Screen Recorder: Bu uygulama, ekran videosunu kaydetmenin yanı sıra ses kaydetmenizi ve videoya banner eklemenizi sağlar (her ikisi de pro özelliğidir).

Bir önceki yazımız olan Android Telefonda Çift WhatsApp Kullanma başlıklı makalemizde android çift whatsapp kullanma, android tek telefonda çift whatsapp kullanma ve çift whatsapp kullanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu