HaberlerUygulama

En iyi 10 Video Düzenleyici Editör Uygulaması

Video düzenleme bir cihazın gerçekleştirebileceği en ağır görevlerden biridir. Bilgisayarlarda, uygun teknik özellikler, tonlarca RAM, tonlarca depolama ve nasıl çalıştırılacağı konusunda biraz bilgi gerektirir. Telefonlar, Adobe After Effect veya Adobe Premiere Pro gibi deneyimleri taklit edecek özelliklere veya güce sahip değildir. Ancak, bazı uygulamalar temel şeyleri oldukça iyi yapabilir. Hatta biraz sabırla profesyonel vlog çekmek için bile yeterli. En azından Premiere Rush CC, Android’e geçene kadar, Android’deki en iyi video düzenleyici uygulamaları burada . Ayrıca iPhone’daki en iyi video düzenleyicileri görmek için bu makaleye tıklayabilirsiniz.

ActionDirector Video Editor

Fiyat: Ücretsiz / $3.99

ActionDirector, PC’deki en popüler video düzenleme uygulamalarından biridir. Android’de de mevcuttur. Temelleri görevleri yapar. Klipleri içe aktarabilir, düzenleyebilir ve videoyu oluşturabilirsiniz. Kendi müziğinizi eklemek, videoyu kırpmak ve kesmek, metin eklemek, ağır çekim modunu kullanmak ve daha fazlasını yapabilirsiniz. 4K videoyu da destekleyen birkaç video düzenleyici uygulamasından biridir. Yine de, cihazınızın destekleyip desteklemediğini kontrol etmeniz ve görmeniz gerekir. Geliştiricilerin, sizinkinin yapıp yapamayacağını görmek için Google Play Store’da bağlantılı şık bir aracı var. Ayrıca sık sık güncelleme alır.

Download

Adobe Premiere Rus

Fiyat: Ücretsiz / Ayda 53,99$’a kadar

En iyi 10 Video Düzenleyici Editör Uygulaması

Adobe Premiere Rush, ortalamanın üzerinde iki Adobe video düzenleyici uygulamasından biridir. Diğeri ise standart bir mobil video düzenleyiciye daha yakın olan Adobe Premiere Clip. Her neyse, Adobe Premiere Rush, listedeki en yeni video düzenleyici uygulamalarından biridir ve oldukça iyidir. Çok izli zaman çizelgeleri, bulut senkronizasyonu ve bazı gelişmiş düzenleme araçları dahil olmak üzere sahip olunması gereken birçok özellik ile birlikte gelir. Uygulamanın hala bazı kullanıcı arayüzü çalışmasına ve bazı hata düzeltmelerine ihtiyacı var, ancak bir ton potansiyeli var. Ayrıca, Adobe Creative Cloud aboneliğine dahildir, dolayısıyla bu hizmeti zaten kullanıyorsanız denemeye değer.

Download

FilmoraGo

Fiyat: Ücretsiz / $7.99

FilmoraGo, Wondershare tarafından geliştirilen bir video düzenleme uygulamasıdır. En iyi video düzenleyici uygulamalarından biridir. Kırpma ve kesme, işleme ve bu tür şeyler gibi temel işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca tersten oynatma, Instagram için kare videolar (1:1) ve özellikle YouTube için 16:9 videolar yapma özelliğini içerir. Ayrıca ağır çekim, geçişler, müzik ve daha fazlasını da destekler.

Download

Funimate Video Editor

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarda ücretsiz

En iyi 10 Video Düzenleyici Editör Uygulaması

Funimate, şaşırtıcı derecede popüler, ancak aşırı güçlü olmayan video düzenleyici uygulamalarından biridir. Zaten cihazınızda bulunan şeylerden müzik videoları veya basit videolar yapmak için harika bir uygulama olarak kendini faturalandırıyor. Oynayabileceğiniz 15 video filtresi vardır ve oluşturma süreci oldukça acısızdır. Bu, ciddi bir videoda kullanmak isteyeceğiniz bir şey değil. Video efektleri gibi şeyler var. Ancak, gerçek video prodüksiyonu yerine kısa, küçük sosyal medya gönderileri için daha iyidir. Kendiniz denemek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Download

InShot

Fiyat: Ücretsiz / Ayda 2,99 ABD Doları / Yılda 9,99 ABD Doları / Bir kez 29,99 ABD Doları

InShot, filtreler, video kırpma ve daha kısa videolara odaklanan süper basit bir video düzenleyicidir. Birden çok video ve ses kanalına sahip oldukça basit bir zaman çizelgesi düzenleyicisine sahiptir. Ayrıca kırpma, çeşitli müzikler ve effect gibi çeşitli diğer küçük temel araçlara da sahip olursunuz. Araç seti, çıkartma paketleri, hız kontrolleri ve diğer özellikleri onu YouTube, TikTok ve benzeri platformlar gibi şeyler için harika kılıyor. Bu rotaya gitmek istemeniz durumunda aboneliğinin yanında tek bir fiyat etiketine sahip olmasını da seviyoruz.

Download

KineMaster

Fiyat: Ücretsiz / aylık 4,99$

KineMaster, mevcut en güçlü video düzenleyici uygulamalarından biridir ve aynı zamanda ilklerden biridir. Bu diğer video düzenleyicilerin çoğunun yaptığı gibi temel bilgileri yapabilirsiniz. Ancak bu, birden fazla video, görüntü ve efekt katmanı içerir. Ek olarak, ses filtreleri, renk anahtarı (oradaki yeşil ekran hayranlarınız için), çeşitli video efektleri, geçişler ve daha fazlası vardır. Tam bir masaüstü düzenleyicisi kadar güçlü değil. Ancak, bu diğer rakiplerin çoğundan çok daha yakın hale geliyor. Bunu gerçek video prodüksiyonu için öneriyoruz (en azından YouTube gibi şeyler için). Bir süre deneme modunda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak, her şeyi sonsuza kadar almak için aylık 4,99 ABD doları aboneliğe ihtiyacınız olacak.

Download

Alive Movie Maker Filmmaker

Fiyat: Ücretsiz

Movie Maker Filmmaker, şu anda mevcut olan en iyi ücretsiz video düzenleyici uygulamaları arasında. Odak noktalarını belirlemenin yanı sıra video içeriğini kırpabilecek, kırpabilecek ve yeniden sıralayabileceksiniz. Uygulama ayrıca çeşitli video efektlerine sahiptir ve bu işlevsellik şaşırtıcı derecede güçlü olmasa da kendi özel filtrelerinizi tasarlayabilirsiniz. Ayrıca müzik gibi diğer temel özelliklere de sahiptir. Uygulama, yeniden tasarlanmasından bu yana bazı hata sorunlarıyla mücadele etti, ancak yine de piyasadaki en iyi video düzenleme uygulamalarından biri. Ayrıca reklamlarla tamamen ücretsizdir.

Download

PowerDirector

Fiyat: Ücretsiz / 5,99$

PowerDirector, bu listedeki en kapsamlı video düzenleyici uygulamalarından biridir. Hızlı düzenleme araçları, çeşitli efektler ve diğer araçlar dahil olmak üzere bir sürü özellikle birlikte gelir ve hatta bir kolaj oluşturucu ve ağır çekim desteği gibi şeylerle birlikte gelir. Arayüz ile çalışmak nispeten kolaydır ve klasik zaman çizelgesi düzenleyici yöntemini kullanır. Sık sık video editleyenler için daha tanıdık olmalı. İndirmek ve kullanmak ücretsizdir, ancak tüm özellikleri elde etmek için ekstra para ayırmanız gerekir. Bu, özellikle Chromebook’lar veya tabletler gibi daha büyük ekranlar için gerçek bir video düzenleyicidir.

Download

Quik

Fiyat: Ücretsiz

En iyi 10 Video Düzenleyici Editör Uygulaması

Quik, yeni nesil video düzenleyici uygulamalarındandır. Basit bir şeye ihtiyacınız varsa, yarı yarıya iyi. Çalışma şekli, uygulamaya 50 adede kadar fotoğraf ve video klip eklemenizdir. Uygulama daha sonra onları analiz eder ve onlardan kısa bir video çıkarır. Quik yaklaşık iki düzine video stili içerir ve videonuzu dışa aktarmadan önce yeniden sıralayabilir ve özelleştirebilirsiniz. Adobe Premiere Clip veya PowerDirector gibi bir şey kadar güçlü değil, ancak herkesin bu kadar yoğun bir şeye ihtiyacı yok. Uygulama içi satın alma olmadan indirmek ücretsizdir.

Download

VivaVideo

Fiyat: Ücretsiz / 3,99$

VivaVideo, son derece popüler video düzenleme uygulamalarından biridir. Ancak pratikte, yolun çok ortasında bir video düzenleyicidir. Özellikle sosyal medya için kısa klipler için iyi çalışıyor. Uygulama, klipleri yüklediğiniz, bunları gerektiği gibi düzenlediğiniz ve kırptığınız ve ardından sonraki bölüme geçtiğiniz bir storyboard düzenleme stili kullanır. 200’den fazla video filtresi ve diğer çeşitli efektler, metin girişi ve hızlı ve ağır çekim desteği içerir. VivaVideo, herhangi bir video için bir filigran ve bir zaman sınırı ile birlikte gelen ücretsiz bir sürüme sahiptir. Pro sürümünü satın alarak bu kısıtlamaları kaldırabilirsiniz.

Download

Android için en iyi video düzenleyici uygulamalarından herhangi birini kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin!

Bir önceki yazımız olan Eşimin Beni Aldattığını Nasıl İspatlarım ve İş Üstünde Yakalarım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu