Araçlar

BeTools Flash Tool İndir (Tüm Sürümler)

BeTools Flash Tool, Mediatek ve Spreadtrum cihazlarına stok (stock) firmware yüklemenizi veya yüklemenizi sağlayan windows bilgisayar için küçük bir uygulamadır. Bu makalede BeTools Flash Tool aracının tüm sürümlerini sizlerle paylaştık. Bu aracın son sürümünü indirip kullanabilirsiniz.

BeTools Flash Tool İndir (Tüm Sürümler)
Bu makalede BeTools Flash Tool aracının tüm sürümlerini sizlerle paylaştık. Bu aracın son sürümünü indirip kullanabilirsiniz.

BeTools Flash Tool Özellikleri

Firmware Yükleme : Stock Firmware Mediatek ve Spreadtrum Cihazlarına  yüklemenize izin verir. Cihazınızın doğru ürün yazılımına sahip olmak için yapmanız gereken BeTools Flash Aracını bilgisayara yükleyin > BeTools aracını başlatın > Gözat düğmesine tıklayın ve bilgisayardaki ürün yazılımını bulun > Cihazınızı bilgisayara bağlayın> Download düğmesine tıklayın ve yükleme sürecini başlatın.

Mediatek ve Unisoc / SPD Cihazlarını Destekler : MediaTek veya Unisoc / Spreadtrum Chipset tarafından desteklenen aygıtları destekler. BeTools kurulum işlemini tamamladığınızda, desteklenen USB sürücüsünü bilgisayara otomatik olarak yükler.

Çoklu Formatları Destekler : Mediatek veya Unisoc / SPD Chipset ile çalışan cihazlarda .txt, .sca veya .xml tabanlı stok üretici yazılımının  yüklenmesini destekler. Cihaz üreticisi tarafından yayınlanan Mediatek veya Unisoc / SPD cihazınızın Stok Firmware’inde .txt, .sca veya .XML dosyasını bulabilirsiniz.

BeTools Flash Tool İndir

BeTools, Windows XP’den Windows 10’a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. BeTools’un en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

Bir önceki yazımız olan Download SPD Upgrade Tool (Tüm versiyonlar indir - All versions) başlıklı makalemizde android, SPD Upgrade Tool download ve SPD Upgrade Tool indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu