AraçlarXiaomi

Mi Flash Tool İndir (Tüm Sürümler)

Xiaomi flash tool, Xiaomi akıllı telefonlarında ve tabletlerinde flash stock rom yüklemek için en iyi ve en çok önerilen araçtır. Artık kullanıcılar Mi Flash tool aracının tüm sürümlerini indirme sayfamızdan indirebilirler. Flaşlama işlemi, işletim sisteminde en yüksek optimizasyonu hedefleyenleri destekler. Yani Xiaomi Flash Tool , geniş bir cihaz aralığını hedefleyen Xiaomi cihaz kullanıcıları içindir. Araç, Windows PC’de çalışır ve Xiaomi akıllı telefonlarında ve Tabletlerinde fastboot ürün yazılımı dosyalarının eksiksiz flaşlama performansını vaat eder.

Mi Flash Tool İndir (Tüm Sürümler) xiaomi flash tool indir mi flash tool indir mi flash tool download

Mi Flash Tool aracını kullanarak Xiaomi cihazların rom ve firmware dosyalarını kolayca yükleyebilirsiniz. Bu basit araç flaşlama işlemini kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

Mi Flash Tool İndir

Mi Flash Tool Nasıl Yüklenir?

Bu yazılımı Windows PC’nize kurmanın basit adımları aşağıdadır. Bu uygulama artık hem 32 Bit hem de 64 Bit Sürüm Windows İşletim Sistemini desteklemektedir.

 1. Önce yukarıdaki indirme bağlantılarından Mi Flash aracını indirin. Bu aracı yerleştirdiğiniz veya indirdiğiniz klasörü açın. Şimdi, İndirilen zip dosyasını Windows PC’nizden ayıklayın. Mi Flash Tool’un herhangi bir Önceki sürümünü kaldırdığınızdan emin olun.
 2. Çıkarılan klasörden MiFlashSetup.msi dosyasını çalıştırın, bu, pencerelerinize yüklemeyi başlatacaktır.
 3. Belki Windows Ayarınıza bağlıdır, Güvenlik Uyarısı alırsınız. Bunun için endişelenme! Devam etmek için sadece Çalıştır düğmesine basın.
 4. İlk ekranda İleri seçeneğini seçin.
 5. Sonraki ekranda, Yükleyici otomatik olarak Kurulum Klasörünü seçecektir. Kurulum işlemine devam etmek için sadece İleri düğmesine basın.
 6. Kurulumu onayla için İleri’yi seçin.
 7. Lütfen bu aracın Windows işletim sisteminizde kurulumunu tamamlayana kadar bekleyin. Kurulumun başarıyla tamamlandığını göreceksiniz. Çıkmak için Kapat düğmesine basın.
 8. Bu kadar! Windows PC’nize Xiaomi Mi Flash aracını başarıyla yükledik. Artık telefonlarınızda Xiaomi Stock Firmware / ROM’larını flaş etmeye hazırsınız.

Mi Flash Tool Nasıl Kullanılır?

Fastboot ROM’u Kurmak Bu aracı kullanmak oldukça basittir. Bunun gerçekleşmesi için aşağıdaki adımlardan bazılarını uygulamanız yeterlidir. Windows PC’nize Mi Flash aracını kurduğunuzdan emin olun.

 1. Xiaomi cihazınızın stok üretici yazılımını (Fastboot ROM) indirin.
 2. İndirilen ürün yazılımını bilgisayarınıza çıkarın.
 3. Ayrıca, PC’nize Xiaomi USB Sürücüsünü kurduğunuzdan emin olun. Yapmadıysanız, lütfen bu bağlantıdan yükleyin.
 4. Şimdi, aygıtınızı Fastboot moduna getirin. Bunu yapmak için Xiaomi Telefonunuzu kapatın. Şimdi, Fastboot Moduna geçene kadar Güç Açma düğmesine + Sesi Kısma düğmesine birkaç saniye basın.
 5. Fastboot Moduna başladıktan sonra Mi Bunny ile aşağıdaki ekranı göreceksiniz.
 6. USB Kablosu kullanarak cihazınızı bilgisayara bağlayın. Windows, gerekli USB Sürücülerini otomatik olarak yükleyecektir. Sürücüler yüklenmezse buradaki linkten Xiaomi USB sürücüleri indirip kurun.
 7. Şimdi, Masaüstünden veya Başlat Menüsünden Xiaomi Mi Flash aracını açın.
 8. Ekrandan sıkıştırılmamış Fastboot ROM klasörünü seçin. Cihazınızın Stok Belleniminin klasörünü bulmak için “Seç” düğmesini kullanın.
 9. Cihazınızın bağlı olup olmadığını kontrol etmek için “Yenile” düğmesine basın. Cihazı gösteriyorsa, daha ileri gitmeye hazırsınız demektir.
 10. Şimdi, aşağıdan onlardan herhangi bir seçeneği seçin. Orada işlevin bilinmesi yukarıda ifade edilmektedir. Bu komutun her birinin işlevini açıkladım. Xiaomi Akıllı Telefonunuzda MIUI Fastboot ROM’unu yüklemek için Flash düğmesine basın.
 11. Flaşlama işlemi tamamlandığında, Flash aracı ekranında Success (Başarılı) mesajını alacaksınız.

Bu, Snapdragon işlemci üzerinde çalışan MIUI Cihazlarında Fastboot ROM’ları flaş etmek için Xiaomi Mi Flash aracını kullanmanın en basit makalesiydi. Bu araç hakkında merak ettiklerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro Rom başlıklı makalemizde download, indir ve mi cc9 pro rom hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu