Anasayfa / Haberler / Samsung Galaxy S10 En İyi Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S10 En İyi Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy s10, S10e ve S10+ modelleri için en iyi duvar kağıtlarını (best wallpaper pack) bu yazımızda topladık. Ön ekranda yer alan kamera ile uyumlu olan bu yeni duvar kağıdı paketi telefonunuzu daha şık gösterecektir. Bu duvar kağıtları kamera kısmı ile tam uyumlu olup kamerayı duvar kağıdının bir parçası haline getirmektedir. Samsung Galaxy S10 ailesi için en iyi duvar kağıtlarını tek yazı altında toplayıp siz takipçilerimizle paylaşmak istedik.

En iyi duvar kağıtlarını paylaştığımız link ile indirip telefonunuzda kullanabilirsiniz. Paylaştığımız Yandex Disk ve Google Drive linki ile indirmek işlemi son derece hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Duvar kağıtlarına ait birkaç örnek görüntüyü aşağıdaki sizlerle paylaştık. Bu örnek duvar kağıtları dışında birçok duvar kağıdına sizlerle paylaştığımız linkten ulaşabilirsiniz. Duvar kağıdı paketinde tek kameralı ve çift kameralı Galaxy S10 modeli için birden fazla duvar kağıdı bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S10 Wallpaper Paketi indir

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S10 Wallpaper başlıklı makalemizde download, duvar kağıdı ve indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar Hakkında: Kadir Turan

Samsung, Nokia, LG, HTC, Apple, Xiaomi gibi Android tabanlı cihazlara teknik destek, root yapma, rom yükleme makaleleri hazırlıyorum.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

PUBG Oynarken Daha iyi Performans Nasıl Elde Edilir?

Bu yıl piyasaya sürülen çoğu cihaz PUBG’yi çok iyi idare edebilir ancak kullanıcılar çeşitli nedenlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir