Anasayfa / Cihazlar / Samsung / Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8200 Custom Romlar

Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8200 Custom Romlar

Samsung Galaxy S3 Mini‘ nin GT-I8200 kodlu sürümü için custom rom indirme ve yükleme işlemini anlattık. Bu yazımızda bu koda sahip model için tüm güncel custom rom dosyalarını topladık ve indirmeniz için linkleri paylaştık. Telefonunuzu root yaptıktan sonra recovery yüklerseniz ardından rom yükleme işlemini yapıp kullanabilirsiniz. Root yapma ve recovery yükleme işlemlerini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bununla ilgili de gerekli makaleleri okuyup yapabilirsiniz.

İlk olarak burada paylaştığımız rom dosyaları Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8200/N/L/Q modelleri içindir. Lütfen başka S3 Mini modellerinde denemeyiniz.

Gerekli İşlemleri için Makaleler

Custom Rom indirme Linkleri

Custom rom yükleme işlemini daha önce yapmış olan kullanıcılar yine aynı şekilde zip dosyasını yüklemeleri yeterli olacaktır. Daha önce yükleme yapmadıysanız yapmanız gereken root yapıp recovery yükledikten sonra TWRP menüsünden Install bölümünden yüklemektir. Yükleme bittikten sonra da Gapps paketini yüklemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 Mini Android 7.1.2 LineageOS 14.1 Yükleme başlıklı makalemizde android 7.1, galaxy s3 mini ve gt-i8190 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

Samsung Galaxy S8 TWRP Recovery Yükleme

Sitemizde daha önce Galaxy S8 modelini root yapma işlemini anlatmıştık. Bu yazımızda Samsung Galaxy S8 …

Bir şeyler karala...