Anasayfa / Haberler / Samsung Galaxy S10 Wallpaper

Samsung Galaxy S10 Wallpaper

Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10+ adında 3 yeni akıllı telefon modeli tanıttı. Bu yeni modeller yeni özelliklerle beraber yeni duvar kağıtları ile geldi. Galaxy S10 serisinin duvar kağıtları yüksek çözünürlüğe sahiptir. Kendi telefonunuzda duvar kağıdı (Wallpaper) olarak kullanmak isterseniz bu yazımızda indirme linkini paylaştık.

Samsung One UI arayüzü ile uyumlu olan bu duvar kağıtları sizin telefonunuza da yakışacaktır. Tüm duvar kağıtlarını tek linkte birleştirdik. Yapmanız gereken linke tıklayıp duvar dağıtlarını indirmek olacaktır.

Samsung Galaxy S10 modeline ait tüm duvar kağıtları aşağıdaki linkte paylaşılmıştır. Yüksek çözünürlüğe sahip bu duvar kağıtları hem Android hem IOS işletim sistemli telefonlara uygundur.

Galaxy S10 Wallpapers Collection.zip

Samsung Galaxy S10 serisine ait duvar kağıdı koleksiyonu modelin orijinal duvar kağıtlarıdır. Her biri yüksek çözünürlüğe sahip bu duvar kağıtları Android cihazlarla uyumludur. Sizinde yüksek çözünülüğe sahip bir akıllı telefonunuz varsa duvar kağıtlarının kalitesini çok daha iyi görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Onedio Oyna Kazan Giriş Bileti ve Joker Kodları başlıklı makalemizde giriş kodu, joker kodu ve oyna kazan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar Hakkında: Kadir Turan

Samsung, Nokia, LG, HTC, Apple, Xiaomi gibi Android tabanlı cihazlara teknik destek, root yapma, rom yükleme makaleleri hazırlıyorum.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

PUBG Oynarken Daha iyi Performans Nasıl Elde Edilir?

Bu yıl piyasaya sürülen çoğu cihaz PUBG’yi çok iyi idare edebilir ancak kullanıcılar çeşitli nedenlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir