AsusDosyalar

Asus Zenfone 4 (ZE554KL) Orjinal Rom indir

Asus Zenfone 4 (ZE554KL) kullanıcıları orijinal rom dosyasını indirip yükleyerek telefonlarını fabrika ayarlarına döndürebilir.  Orijinal firmware indirip sizde telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bu yazımızda Asus Zenfone 4 (ZE554KL) modelinin orjinal rom dosyası diğer adıyla firmware dosyasını sizlerle paylaştık. Yüklemek isteyen kullanıcılar sitemizden indirebilir. Rom dosyaları Asus tarafından sağlanan resmi firmware dosyalarıdır. İndirdiğiniz zaman direk Asus sunucularından indirdiğiniz için herhangi bir sorunda Asus firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Orijinal rom dosyası indirdikten sonra yükleme işlemini yine sitemizde anlattığımız makaleden yapabilirsiniz. Orijinal rom yükleme işlemini rom dosyasını indirdikten sonra sitemizde aratıp ilgili makaleyi bulabilirsiniz. Dosyayı aşağıdaki yeşil butona tıklayıp indirebilirsiniz. Sadece aynı SKU numarasına sahip modellere güncellemeyi uygulayın, örneğin: WW-> WW, CN-> CN, TW-> TW.

Asus Zenfone  4 (ZE554KL) Firmware Bilgileri

  • Sürüm: WW_15.0405.1712.83
  • Dosya Boyutu: 2,18 GB

Rom Dosyasında Güncellenen Özellikler

  • Sistem Kararlılığı geliştirildi.
  • Açık hava modu düzeltildi.
  • Kayıt yaparken anormal uyarı sesi düzeltildi.

Asus Zenfone 4 (ZE554KL) Orjinal Rom indir zenfone 4 ze554kl rom orijinal firmware asus

Bir önceki yazımız olan SuperSU Apk ve Zip Tüm Sürümler başlıklı makalemizde android, download ve indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir Yorum

  1. Güncel rom dosyasıdır arkadaşlar. Yükleme işlemleri sitemizde anlatılmıştır. Arama bölümünü kullanarak ilgili makaleye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu