AraçlarDosyalar

RockChip Batch Tool indir (Tüm Versiyonlar)

RockChip Batch Tool aracı ile firmware yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bu programı bilgisayarınıza yükleyip RK2918, RK3066, RK3188 numaralı çipsetlere IMG uzantılı firmware dosyalarını yükleyebilirsiniz. RockChip Batch Tool programının eski ve yeni sürümlerinden istediğinizi indirebilirsiniz. Bu araçla ne gibi işlemler yapabileceğinizi detaylıca açıkladım. Yazımın devamında indirme linkleri ve program kullanımı hakkında bilgiler yer almaktadır.

RockChip Batch Tool indir (Tüm Versiyonlar) RockChip indir firmware update firmware download Batch Tool

RockChip Batch Tool Özellikleri

  • Stock Firmware: Bu programı kullanarak orjinal firmware yüklemesi yapabilirsiniz. Program RK29, RK30, RK31 koduna sahip çipsetlere stock firmware yükleme işlemi yapabilir. Firmware dosyasını seçip telefonu USB kablo ile bilgisayara bağlayıp programda restore butonuna basarsanız yükleme işlemi başlar.
  • Kolay Kullanım: Programın arayüzü son derece kolaydır. Basit arayüzü ile kolayca orjinal firmware yüklemesi yapabilirsiniz.Bu araç ile yüklenecek firmware hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Çoklu Yükseltme: Aynı anda birden fazla cihaza firmware yükleme işlemi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aygıtları bilgisayara bağlamak, program otomatik olarak hepsini algılar. Aygıtlar algılandığı zaman yükleme işlemini başlatabilirsiniz.
  • RockChip_Batch_T ool_v1.5.zip
  • RockChip_Batch_Tool_v1.7.zip
  • RockChip_Batch_Tool_v1.8.zip

Bir önceki yazımız olan Gapps Paketi İndir (Tüm Versiyonlar) başlıklı makalemizde android 10, android 4.4 gapps ve android 5 gapps hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu