PDANet+ Driver Download - İndir pdanet indir pdanet driver pda usb download pda sürücüsü mac os 64 bit 32 bit

PDANet+ Driver Download – İndir

Android telefonlar için PDA sürücüsü (driver) bazı işlemler için gerekli olabiliyor. Telefonunuz içi uygun PDA sürücünü indirmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. PDANet+ sürücüsü Android 4.1 ve üstü işletim sistemine sahip telefonlar içindir. Root yapmak, rom yüklemek, kernel yükleme ve benzeri diğer işlemleri yapabilmek için USB sürücüleri yüklemek tek başına çözüm olmamaktadır. USB sürücüsünü yüklemenize rağmen telefonu bilgisayara tanıtamıyorsanız PDANet+ sürücüsünü yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

PDANet+ versiyon 4.1 ile Android akıllı telefonların büyük çoğunluğunu kapsamaktadır. Bu sürücüyü indirip Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza yüklemek isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. PDANet+ sürücüsü aşağıdaki işletim sistemlerine uygundur. Driver dosyaları 32 bit ve 64 bit içindir.

  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows 8.1
  • Windows10

PdaNet+ V5.1 Download

PDANet+ Sürücüsünün Eski Versiyonları

Mac OS X İşletim Sistemi İçin PDANet+ Sürücüleri

Bir önceki yazımız olan Rootsuz Telefonlarda Kaldırılamayan Uygulamaları Kaldırma Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde android uygulama kaldırma ve rootsuz uygulama kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

En İyi Root Atma Programları root yapma root atma root araçları

En İyi Root Atma Programları

Android akıllı telefonlara root atma işlemi oldukça zahmetli olabiliyor. Doğru root atma aracını bulmak da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir