AraçlarDosyalar

KingRoot Uygulamasını İndir Tüm Versiyonlar

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara root atmak çoğu zaman uğraştırıyor. Samsung cihazların root atma işlemleri her ne kadar kolay olsa da diğer akıllı telefon modelleri başlı başına bir sorun haline geliyor. Bu yazımda tek tık ile telefona nasıl root atmanızı sağlayacak programı paylaştım sizlerle. Birçok cihazda çalışan bu yöntem ile karmaşık işlemleri yapmaktan kurtulacaksınız. Burada kullanacağınız uygulamanın tüm versiyonlarını indirebileceğiniz indirme linkleri mevcut. Dilerseniz ilgili bağlantıda uygulama ile root atma yöntemine de göz atabilirsiniz. Aşağıda ki indirme linklerinden KingRoot uygulamasının son versiyonlarını ya da eski versiyonlarını da indirebilirsiniz.

KingRoot Uygulaması ve Hakkında

  1. Tek-Tık Root: Aşağıdan son sürümünü indirdiğiniz uygulamayı telefonunuza yükleyiniz. Uygulama açıldıysa ortada yeşil renkli root yazan butona bir kez basın ve bekleyin root işlemi uygulanacaktır.
  2. APK Uygulaması Olarak Geliyor: KingRoot uygulaması APK olarak geldiği için ilk yüklemede yükleme cihazınız tarafından engellenebilir. Bu sorunu çözmek için yükleme ekranında uyarı gelirse Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini aktif edip geri tuşuna basın uygulama yüklenecektir.
  3. İnternet Bağlantısı Gerekmez: KingRoot uygulaması root yaparken internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Root işlemi yaparken internet bağlantısını devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı Android tabanlı antivirüs uygulamaları KingRoot uygulamasını virüs olarak algılıyor internet bağlantısı açıkken. Bunun için devre dışı bırakmanız da fayda var.

KingRoot Uygulamasını İndir (APK)

KingRoot V5.3.7 APK (Son sürüm)

Bir önceki yazımız olan [Driver] Nokia X, XL, X+ Driver (Win Xp, Win 7, Win 8) (X64 - X86) (32 bit - 64 Bit) başlıklı makalemizde nokia x 64 bit driver, nokia x driver ve nokia x sürücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

9 Yorum

        1. Kingo root uygulamasını kaldırmak için önce yönetici izinlerinden devre dışı bırakmanız lazım. Sonra uygulamalar arasında kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu