Anasayfa / Dosyalar / Gapps Paketi İndir (Tüm Versiyonlar)

Gapps Paketi İndir (Tüm Versiyonlar)

Android telefonlar için custom rom yükleyen kullanıcılar ayrı olarak Google uygulamalarını da yüklemek istiyorlar. Custom romlara Google uygulamalarının entegre edilmemesinin nedeni ise kullanıcıların istediği uygulamaları yüklemelerine olanak sağlamak istemleridir. Gapps olarak adlandırdığımız Google uygulamaları paketi full paket, mini paket ve benzeri şekilde hazırlanıyor. Benden sizlere istediğiniz android sürümü için hazırlanmış Gapps paketlerini bu yazıda paylaştım. Son sürüm android 6.0, android 7.0, android 7.1,  android 8.0, android 8.1, android 9.0 da olmak üzere daha eski sürümlerinde Gapps paketlerini bulabilir ve indirebilirsiniz.

Gapps Paketi indir

Android 9.0.x için Mini Gapps paketi indir Android 8.1.x için Mini Gapps paketi indir Android 8.0.x için Mini Gapps paketi indir Android 7.1.x için Mini Gapps paketi indir Android 7.0.1 için Gapps paketi indir Android 7.0 için Gapps paketi indir Android 6.0.X için Gapps paketi indir Android 5.1.1 için Gapps paketi indir Android 4.4.4 için Gapps paketi indir Android 4.3.0 için Gapps paketi indir Android 4.2.2 için Gapps paketi indir Android 4.2.1 için Gapps paketi indir Android 4.1.2 için Gapps paketi indir Android 4.1.1 için Gapps paketi indir Android 4.0.4 için Gapps paketi indir Android 4.0.3 için Gapps paketi indir Android 2.3.7 için Gapps paketi indir Android 2.3.5 için Gapps paketi indir Android 2.3.4 için Gapps paketi indir Android 2.3.3 için Gapps paketi indir

Notlar

[*] Akıllı telefonunuza rom yükledikten sonra hangi android sürümünü yüklediyseniz buradan o sürümü indirip romu yüklediğiniz şekilde yükleyin. Telefonunuza yüklediğiniz romun android sürümü 4.0.4 ise buradan android 4.0.4 için Gapps paketini indirip kurun.

[*] Eğer telefonunuza yanlış Gapps paketini kurduysanız telefon düzgün çalışmaz. Bu durumda romu tekrar kurup ardından doğru Gapps paketini yüklemeniz gerekiyor.

[*] Burada bulunan Gapps paketlerini Cyanogenmod, AOKP, AOSP, Carbon, Pac-Rom ve MIUI gibi custom romlarla beraber kullanabilirsiniz.

[*] İndiremediğiniz veya çalışmayan link olursa iletişim sayfasından veya buraya yorum bırakarak bize bildiriniz, hemen düzeltiriz.

Bir önceki yazımız olan Write Code imei Tool indir (imei Atma Aracı) başlıklı makalemizde çin malı imei atma, ime atma ve mediatek imei atma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

SuperSU Apk ve Zip Tüm Sürümler

Bu yazımızıda SuperSU uygulamasının APK ve Zip versiyonlarını sizlerle paylaştık. SuperSU uygulamasını indirip telefonunuza kurabilirsiniz. …

6 Yorum

  1. link ölü 5.1.1

  2. Gözde Ceceli

    6.0 çalışmıyor. Lütfen düzeltir misiniz?🙏

  3. 5.1.1 sürümü link patlamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir