Anasayfa / Haberler / Onedio Oyna Kazan Giriş Bileti ve Joker Kodları

Onedio Oyna Kazan Giriş Bileti ve Joker Kodları

Canlı bilgi yarışması furyasına katılan Onedio, Oyna Kazan yarışmasını duyurdu. Bu yarışma ile soru sınırı olmadan sona kalanlara ödül dağıtılıyor bu da ödül olarak kuruş yarine iyi miktarlar kazanmak anlamına geliyor. Bakiye 50 Lira olunca da çekebilme fırsatı var. Şimdi Oyna Kazan canlı bilgi yarışmasının giriş bileti ve joker kodlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Oyna kazan joker kodları ve giriş biletleri ile yarışmaya başlamadan ödül kazanma şansınız vardır. Bu yüzden joker kodları ve giriş biletlerini uygulamayı kurarken mutlaka kullanınız.

Oyna Kazan Giriş Biletleri

Giriş bileti alanına aşağıdaki kodları yazarsanız 6,95 TL kazanma şansınız var. Bu giriş kodlarıyla kazanılan para direk hesabınıza ödül olarak yansıtılıyor. Giriş biletleri beta aşamasında olan uygulamayı oynamanızı sağlayan bir koddur.

  • Giriş Bileti Kodu: onedio (6,95 TL kazandırır)
  • Giriş Bileti Kodu: oynadıkçakazan

Bir önceki yazımız olan PUBG Oynarken Daha iyi Performans Nasıl Elde Edilir? başlıklı makalemizde performans, ping süresi düşürme ve pubg hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

GetContact’ta Numara Silme Nasıl Yapılır?

Başka telefonların rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu görmenizi sağlayan GetContact uygulaması bir dönem çok popüler oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir