Haberler

Onedio Oyna Kazan Giriş Bileti ve Joker Kodları

Canlı bilgi yarışması furyasına katılan Onedio, Oyna Kazan yarışmasını duyurdu. Bu yarışma ile soru sınırı olmadan sona kalanlara ödül dağıtılıyor bu da ödül olarak kuruş yarine iyi miktarlar kazanmak anlamına geliyor. Bakiye 50 Lira olunca da çekebilme fırsatı var. Şimdi Oyna Kazan canlı bilgi yarışmasının giriş bileti ve joker kodlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Onedio Oyna Kazan Giriş Bileti ve Joker Kodları oyna kazan joker kodu giriş kodu

Oyna kazan joker kodları ve giriş biletleri ile yarışmaya başlamadan ödül kazanma şansınız vardır. Bu yüzden joker kodları ve giriş biletlerini uygulamayı kurarken mutlaka kullanınız.

Oyna Kazan Giriş Biletleri

Giriş bileti alanına aşağıdaki kodları yazarsanız 6,95 TL kazanma şansınız var. Bu giriş kodlarıyla kazanılan para direk hesabınıza ödül olarak yansıtılıyor. Giriş biletleri beta aşamasında olan uygulamayı oynamanızı sağlayan bir koddur.

  • Giriş Bileti Kodu: onedio (6,95 TL kazandırır)
  • Giriş Bileti Kodu: oynadıkçakazan

Oyna Kazan Yarışması Joker Kazanma

Onedio Oyna Kazan Giriş Bileti ve Joker Kodları oyna kazan joker kodu giriş kodu

Uygulamanın Onedio tarafından yapılması kısa sürede popüler olmasını sağladı. Yarışmada belli bir sınır olması da sona kalanların yüksek miktarlar kazanmasını sağlıyor. Oyna Kazan şimdilik canlı bilgi yarışmaları arasında açık ara en yüksek kazandırma potansiyeli olan bir yarışmadır. Şimdilik uygulamada joker kazanma gibi uygulama bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda Onedio kullanıcılara sürpriz yapıp joker tanımlayabilir. Onedio’nun sizlere öyle bir kıyak yapmasını dileriz.

Bir önceki yazımız olan PUBG Oynarken Daha iyi Performans Nasıl Elde Edilir? başlıklı makalemizde performans, ping süresi düşürme ve pubg hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu