Araçlar

MTK IMEI Tool v1.0.0.1 Download / indir

MediaTek tabanlı bir Android akıllı telefon veya tablet mi kullanıyorsunuz? Cevabınız evetse ve Android cihazınıza IMEI atmanın bir yolunu arıyorsanız doğru sayfadasınız demektir. MTK IMEI Tool programını buradan indirin, bilgisayarınıza kurun ve kolayca MediaTek cihazınızda IMEI’yi atmak için kullanın.

MTK IMEI Tool AppWizard tarafından yapılmıştır. Tüm akıllı telefonların ve tabletlerin IMEI numaralarını MediaTek işlemcisi ile değiştirmenizi sağlar. Buradan bu aracın tüm sürümlerini indirebilirsiniz.

MTK IMEI Tool v1.0.0.1 Download / indir mtk imei tool indir imei tool indir download

MTK IMEI Tool Aracının Özellikleri:

  1. Kullanımı Kolay: MTK IMEI Tool yardımıyla, MTK tabanlı cihazınızda kolayca IMEI flaşlayabilirsiniz. Bunu yapmak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir bilgisayara bağlayın, bu yolu izleyerek MTK IMEI Tool başlatın ( MTK IMEI Tool -> Hata Ayıkla (Debug) -> WriteIMEI.exe ), IMEI numaranızı girin ve “ Write IMEI” üzerine tıklayın.
  2. Tek SIM’li Aygıtlarda IMEI Atma: Bu IMEI aracını kullanarak tek SIM aygıtlarda IMEI’yi atabilirsiniz. Bu nedenle Çift SIM’li bir akıllı telefon kullanıyorsanız SN Write Tool gibi alternatif IMEI aracı kullanmanız gerekecektir.
  3. Kurulum Gerektirmez: MTK IMEI Tool taşınabilir bir Windows uygulamasıdır yani uygulamayı başlatmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Bu aracı bilgisayarınızda kullanmak için tek yapmanız gereken indirip bir klasöre çıkarmaktır.
  4. Tüm Windows Sürümlerini Destekler: Bu aracı Windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz yani Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10.

MTK IMEI Tool Download / indir

MTK IMEI Tool v1.0.0.1 – Son Versiyon

Hatırlanacak Noktalar:

  • Bu aracı kullanarak orijinal IMEI cihazına orijinalin dışındaki diğer IMEI numaralarını atacaksınız ve bu dünyanın birçok ülkesinde yasa dışı olarak algılanır. Dolayısıyla buradaki işlemin sorumluluğu size aittir.
  • Bu aracı yalnızca tek SIM MediaTek tabanlı cihazlarda IMEI atmak için kullanabilirsiniz. Çift SIM cihazı kullanıyorsanız, SN Write Tool aracını kullanmanız gerekecektir.
  • Bu aracı kullanarak IMEI atarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçin.

 

Bir önceki yazımız olan En İyi Root Atma Programları başlıklı makalemizde root araçları, root atma ve root yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu