Tarifeler ve Paketler

Vodafone Bedava İnternet Yöntemleri 2020

Bu yazımda Vodafone bedava internet veren tarife ve işlemlerden söz edeceğim. Burada anlatılan işlemleri yaparak size bedava internet veya hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için yapmanız gereken aşağıda paylaştığım adımları uygulamaktır. Birden fazla yöntem paylaştığım için her birinden ayrı ayrı hediye internet kazanabilirsiniz.

Birden fazla yöntem faturalı ve faturasız tarifeler için geçerlidir. Eğer faturasız bir tarife kullanıyorsanız faturalı tarifeler için anlatılan adımlar size uymayabilir. Buna dikkat ederek ilgili bedava internet yöntemlerini deneyiniz.

Vodafone Bedava İnternet Yöntemleri 2020 vodafone hediye internet bedava internet

  • Vodafone Self Servis

Bu yöntemde Google Play Store’dan Vodafone Self Servis uygulamasını indirip bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra hediye internet anında tanımlanacaktır.

  • E-Fatura Hediye İnternet

Vodafone E-Fatura hizmetine geçen müşteriler 1 hafta geçerli olacak 1 GB hediye internet sahibi olabilirler. Bu kampanyadan yararlanabilmek için faturalı hat sahibi olmak gerekir. EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

  • Vodafone Yanımda

Bu yöntemde Vodafone yanımda uygulamasını indiren kullanıcılar 2 GB bedava internet sahibi olabilirler. Bedava interneti almak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirip paketler kısmında yer alan bedava internetimi al seçeneğinden alınabilir.

Vodafone Bedava İnternet Yöntemleri 2020 vodafone hediye internet bedava internet

  • Bedava Dakika 

Vodafone bedava dakika kazanmak için EVET yazıp 3785’ye mesaj göndermeniz yeterlidir. 100 dk bedava kazanabilirsiniz.

  • Bedava İnternet

Bu yöntem ise bedava dakika ile aynı olup NET 500MB yazdıktan sonra 3636’ya mesaj göndermeniz yeterlidir. 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Gizli Tarifeler 2020 başlıklı makalemizde 2020, gizli tarifeler ve vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu