Tarifeler ve Paketler

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Uzun zamandır Turkcell için bedava internet kampanyaları ile ilgili yazılar paylaşmaktayız. Turkcell bedava internet kampanyaları 2019 yılında da bitmedi. Bugün sizlere bedava internet veren Turkcell uygulamaları hakkında bir yazı hazırladık. Bu yazıdaki adımları uygulayarak sizde Turkcell bedava internetten yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet uygulamaları Android telefonlar ve iPhone içindir. Her ikisi içinde geçerli olan bu bedava internet kampanyası siz değerli takipçiler için özel olarak bu yazıda toplandı. Bedava internet hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazıya yorum yaparak belirtebilirsiniz. Bedava Turkcell cepten internet kampanyaları için lütfen takip kalın.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Hediye sim kartı olan kullanıcıların sim kartta yer alan şifre ile 10 GB Turkcell bedava internet kullanma şansına sahip olacaklardır. 4.5G hat sahibi olup ses hattına sahip olanlar kampanyadan faydalanabilir.

 • Katılım İçin: ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndererek yararlanılabilir.

SİM İndirim Paylaş 1GB Hediye Kampanyası

SİM uygulamasını indirip giriş yapan kullanıcılar 1 GB Turkcell bedava internet sahibi oluyorlar. Her kullanıcı kampanyadan 2 defa yararlanabiliyor. Uygulamaya giriş yapıp indirim paylaş diyerek faydalanabilirsiniz.

 • Katılım İçin: SİM uygulamasında indirim paylaş özelliği

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Bu kampanyadan hem internet hem dakika gibi çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için GNÇ uygulamasını indirip kullanmanız yeterlidir. Haftada 2 defa kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 • Katılım İçin: GNÇ uygulamasına girip çatlat bölümünden yapılabilir.

GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası

Bu pakette sarı kırmızılı devin attığı her golden bedava internet kazanma şansına sahipsiniz. Galatasaray’ın kazandığı her maçta günlük 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir.

 • Katılım İçin: Postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paket sahibi olma

Dergilik ile Tanışma 1GB Kampanyası

Kampanyanın adından da anlaşılacağı gibi Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar 1 GB bedava internet sahibi olabilirler. Dergilik uygulamasını indirip ücretsiz giriş yapıp haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz.

 • Katılım İçin: Google Play Store ve Apple App Store’dan Dergilik uygulamasını indirin.

GNÇ Gece 1 GB Kampanyası

Bu kampanya GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik paketini kullanan kullanıcılar içindir. Bu kullanıcılar 22:00-06.00 arası 1 GB bedava internet kullanabilirler.

 • Katılım İçin: GNÇ Eko paketi ve GNÇ Eko Yıllık abonesi olmak

GNÇ Gece 5 GB Kampanyası

Bir önceki kampanya ile tek farkı 1 GB yerine 5 GB internet vermesidir. Bu paketten sadece GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik paketlerini kullanan kullanıcılar faydalanabilir. Kullanıcılar bedava internetten 22:00-06.00 saatleri arasında faydalanabilir.

 • Katılım İçin: GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper yıllık abonesi olma

GNÇ Gece 7 GB Kampanyası

Bu pakette GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyasından faydalanan kullanıcılar içindir. Toplam 7 GB Turkcell bedava internet sunuyor.

 • Katılım İçin: GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik kampanyasından yararlanıyor olmak.

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan sadece bireysel ses hattı sahibi müşteriler faydalanabiliyor. Müşterilerin otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri 2 GB bedava internetten faydalanmaları için yeterli olacaktır.

 • Katılım İçin: Bireysel ses hattı kullanıcıların otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri yeterlidir.

Emocan Çocuk Uygulaması 5GB Hediye

Bu uygulama ile Emocan çocuk uygulamasını kullanan herkese uygulamada geçerli aylık 5 GB internet bedava veriliyor. İlk ay ücretsiz olarak sunulan uygulama sonrasında 3,99 TL’den ücretlendiriliyor. Kampanya 01.01.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Katılmak İçin: EMOCAN COCUK yaz 2200’a gönder

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Güncel Selfy Paketleri 2018 başlıklı makalemizde mevcut müşteriler, selfy paketleri ve Türk Telekom hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir Yorum

 1. turkcell cok iyi ve güzel ben turkcelliyim ve turkcelli çok seviyorum çok iyi bir tarife herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu