Tarifeler ve Paketler

Turkcell Bedava Ek internet Paketleri (2018)

Turkcell operatörünün sunmuş olduğu ve Turkcell bedava internet Turkcell hediye internet adıyla paylaştığımız yazılarımız mevcut. Bu yazıları yeni bedava ve hediye internet paketleri eklenince devamlı güncelliyoruz. 2018 yılında Turkcell’in sunmuş olduğu bedava ve hediye ek internet paketlerini burada anlattığımız şekilde yapabilirsiniz. Bedava internet paketlerini yapmak için aşağıda sizlerle paylaştığımız adımları uygulayabilirsiniz.

Her bedava internet paketinin kurallarına uyup yaparsanız hediye ek internetiniz hattınıza yüklenecektir. Her hediye paketi yaparken açıklamada gösterildiği şekilde yapınız. Güncel hediye ve bedava ek internet paketlerini öğrenmek için sitemizi takibe almayı unutmayın.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Galatasaray’ın kazandığı her maçta sarı kırmızılı destek paketliler hediye internet kazanıyor. 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek olan hediye internet paketi tüm Galatasaraylılar için bulunmaz bir nimet. Paketin detaylı içeriğini okuyup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Pakete geçiş yapan kullanıcılar Galatasaray’ın kazandığı Süper Lig maçlarından sonra hediye internetlerini alacaklardır.

Paket Adı: GS Destek 1 GB

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2018

Paket Uyumluluk: Tüm Aboneler

Nasıl Katılırım: Pakete geçiş yapmak için herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur. Turkcell Sarı Kırmızılı Destek paketini kullanan müşteriler otomatik olarak faydalanacaklardır.

4.5G Sim Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıları kullandıkları sim kartını Turkcell bayilerinde ve ofislerinde ücretsiz olarak değiştirip 4.5G uyumlu sim kartı aldıktan sonra katılabilecekler. Kampanyadan sadece faturalı Turkcell aboneleri faydalanabilirler.

Paket Adı: 4.5G Sim Kart Katlanan İnternet

Geçerlilik Tarihi: 09 Temmuz 2018

Paket Uyumluluk: Faturalı

Nasıl Katılırım: Kampanyadan sadece Turkcell faturalı hat sahipleri faydalanabilecektir. Faturalı hat kullanıcıları sim kartlarını ücretsiz olarak değiştirdikten sonra otomatik olarak paketlerinde bulunan data miktarı kadar hediye internet kazanacaklardır. Hediye internet ayda 1 kez olmak şartıyla 3 ay boyunca yenilenecektir.

4.5G’ye Geçiş Ücretsiz Sim Kart Kampanyası

4.5G uyumlu olmayan Sim kartınızı Turkcell bayilerinde ücretsiz olarak değiştirdikten sonra kampanyaya katılıp ücretsiz hediye ek internet paketi kullanabilirsiniz.

Paket Adı: 4.5G’ye Geçiş Ücretsiz Sim Kart

Geçerlilik Tarihi: 09 Temmuz 2018

Paket Uyumluluk: Tüm Aboneler

Nasıl Katılırım: 4.5G yazıp 2200’a SMS göndererek katılabilirsiniz.

GNÇ Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

25 yaş altı Turkcell aboneleri 30 TL yükledikten sonra hediye 1 GB internet kazanabileceklerdir.  Ayrıca  yüklediğin kadar kazan kampanyası ile Turkcell aboneleri TL yüklemelerini Turkcell Hesabım uygulaması ya da www.gnctrkcll.com internet sitesi üzerinden yaptıkları zaman yurtiçinde yükledikleri TL kadar konuşma, SMS ve internet kazanacaklardır. Kampanya kapsamında 25 yaş altı Turkcell aboneleri 1 GB hediye internet kazanacaklardır.

Paket Adı: GNÇ Hediye 1 GB İnternet

Geçerlilik Tarihi: 30 Haziran 2018

Paket Uyumluluk: Faturasız

Nasıl Katılırım: 25 yaş altı olup 30 TL yükleme yaptığınızda hediye internet hattınıza otomatik olarak yüklenir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu