Samsung

Samsung Galaxy S5 (SM-G900F) CWM Recovery 6.0.4.7 Yükleme Rehberi [Basit Anlatım]

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Samsung Galaxy S5’e nasıl Cwm Recovery yükleyeceğinizi anlatacağım.Hazırsanız başlayalım..

Burada yapmış olduğunuz işlemlerin sorumlulukları tamamen size aittir.Cihazınızda oluşabilecek sorunlardan dolayı Bizleri ve Androidmakale.com‘u sorumlu tutamazsınız.Biz saadece Size yardımcı olabiliriz.Yapacağınız işlemleri okuyup anladıktan sonra uygulayınız.Kafanıza takılan bir soru yada yapamadığınız bir işlem olursa yorum olarak yazarsanız en kısa sürede Size dönüş yapmaya çalışırız.Başarılı olduğunuz zaman ise bir teşekkür yorumu bırakırsanız mutlu oluruz

İlk önce sürücüleri indirin:

Samsung Galaxy S5 Usb Sürücüleri

Gerekli Araçlar:

Cwm Recovery indir

Alternatif Link

Not:Başlamadan önce Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

Yapılacak İşlemler:

İndirmiş olduğunuz dosyayı boş bir klasöre çıkartın alttaki dosyaları göreceksiniz:

*api (folder)
*1-click-CWM-recovery-installer.bat
*adb.exe
*AdbWinApi.dll
*AdbWinUsbApi.dll
*CWM.img
*source.properties

Aynı klasör içerisinde bulunan 1-click-CWM-recovery-installer.bat dosyasını sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın. Komut ekranı geldiğinde herhangi bir tuşa basın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.

Bir önceki yazımız olan Galaxy S5 Zoom Son Sızıntı... başlıklı makalemizde Galaxy S5 Zoom, Galaxy S5 Zoom hakkında ve Galaxy S5 Zoom ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu