Anasayfa / Dosyalar / Samsung Galaxy S3 Mini Custom Romlar

Samsung Galaxy S3 Mini Custom Romlar

Samsung Galaxy S3 Mini modeli için custom rom yüklemeyi düşünürseniz en güncel romları sizler için bir araya getirdim. Cyanogenmod, Carbon, Omnirom, pacman gibi custom romların Android 4.x ve Android 5.x.x sürümleri için en güncel sürümlerini linklere tıklayıp indirebilirsiniz. İndirdiğiniz romları telefonunuza yüklemek isterseniz root cwm recovery yükleme işlemini yapmanız gerekiyor.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sitemizde Cyanogenmod romları yükleme işlemi anlatılmıştır. Oraya bakıp aynı işlemleri indirdiğiniz her rom için yapabilirsiniz. Takıldığınız bir kısım olursa yorum bırakabilirsiniz. Buradaki tüm Yazılımlar Samsung Galaxy S3 Mini i8190, i8190L ve i8190N ile tam uyumludur.

Cyanogenmod Rom Sürümleri İndir

AOSP Rom Sürümleri İndir

Carbon Rom Sürümleri İndir

AOSPA Rom Sürümleri İndir

Omni Rom Sürümleri İndir

Pacman Rom Sürümleri İndir

AOKP Rom Sürümleri İndir

Chamelon Rom Sürümleri İndir

SlimRom Rom Sürümleri İndir

Ekstralar

  • HoRNDIS (USB tether drivers)

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 Mini (GT-I8200Q) Root Yapma başlıklı makalemizde android makale, gt-i8200q root yapma ve how to root s mini i8200q root hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

iRoot APK İndir

İçindekilerAndroid Cihazlar için En Kolay ve Hızlı Root UygulamasıGüvenli Root YapmaiRoot APK Binlerce Modeli Destekler …

6 Yorum

  1. Yeni bişey yazın link eklemeye axizsiniz

  2. Room indirmek istedim s3 mini I8200 için ama linkler çalışmıyor yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler.

Bir şeyler karala...