Root Rehberi

Realme Flash Tool indir (Tüm Sürümler)

Realme Flash Tool aracı Windows Bilgisayar için, Realme cihazlar üzerine .ofp firmware (ROM) yüklemenizi sağlayan küçük bir uygulamadır. Bu araç ile Realme cihazlarınıza son sürüm firmware veya ROM yükleyebilirsiniz. Bu sayfada, Realme Tool’un en son sürümünü önceki sürümlerle beraber paylaşmayı başardık.

Realme Flash Tool indir (Tüm Sürümler) realme rom yükleme realme rom upgrade realme flash tool download realme flash tool realme flash aracı realme firmware install oppo flash tool
Realme flash firmware yükleme aracı

Taşınabilir Uygulama

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir. Yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Aracı bilgisayara indirip ayıklayın (Zipten çıkarın) ve uygulamayı başlatmak için Realme Flash.exe dosyasını açın.

Flash Ürün Yazılımı

Realme Cihazlarına stok ROM kurmanıza veya firmware yüklemenize yardımcı olur. Sahip olmanız gereken tek şey Realme Cihazınızın doğru ürün bilgisidir. Google ADB sürücülerini Bilgisayara yükleyin > Aracı başlatın> Gözat Düğmesine tıklayın> .ofp ürün yazılımını bulun> yükleme işlemini başlatmak için Flash butonuna basın. tıklayın.

Realme ve Oppo Cihazlarını Destekler:

Bu araç Realme ve Oppo Cihazlarını destekliyor. Google ADB Sürücülerini bilgisayara yükledikten sonra, Realme Tool bağlı cihazı kolayca algılayabilir ve firmware veya ROM yüklemeye hemen başlayabilirsiniz.

Destek .ofp Biçimi:

Realme akıllı telefonlarda .ofp tabanlı Stok ROM (OTA ROM) yüklemenizi destekler.

Realme Flash Aracını İndirin

Realme Tool, Windows XP’den Windows 10’a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Aracın en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayara indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

Bir önceki yazımız olan vRoot Uygulamasını İndirin (Tüm Sürümler) başlıklı makalemizde all versions, tüm versiyonlar ve vroot download hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu