AppleHaberler

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları İndir (Wallpaper Pack Download)

Her yıl olduğu gibi, yeni iPhone 13 ve iPhone 13 Pro, kullanmanız için yeni bir şık duvar kağıtları koleksiyonu içeriyor. Yeni duvar kağıtlarını doğrudan bugün piyasaya sürülen iOS 15’in iPhone 13 ve iPhone 13 Pro sürümlerinden çıkardık, böylece bunları aşağıdan iPhone modeliniz için indirebilirsiniz.

Yeni iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max duvar kağıtları, yeni iPhone’ların renkleriyle eşleşiyor. Duvar kağıtları, yeni iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için grafit, altın, gümüş ve sierra mavisi renk seçeneklerine uyması için koyu gri, altın, gümüş ve mavi olmak üzere dört farklı varyasyonda mevcuttur.

iPhone 13 mini ve iPhone 13 duvar kağıtları, iPhone 13 serisinin yeni renkleriyle eşleşiyor: kırmızı, gece yarısı, yıldız ışığı, mavi ve pembe.

Ayrıca duvar kağıtlarının her birinin açık mod ve karanlık mod varyantları vardır. iOS 15 üzerinden ayarlandığında bunlar, üzerlerine bastığınızda hareket eden canlı duvar kağıtlarıdır, ancak ne yazık ki şu anda canlı mod sürümlerini paylaşmanın kolay bir yolu yok.

Duvar kağıtlarını indirmek için:

Aşağıda seçmek istediğiniz resme sağ tıklayın veya uzun basın ve yeni bir sekmede açın
iOS’ta ‘Kaydet’ veya macOS’ta ‘Görüntüyü farklı kaydet’ için tekrar uzun basın
(Cihazınıza bağlı olarak, tam çözünürlüklü görüntüleri indirmek için görüntüleri yeni bir sekmede açmanız gerekebilir. Bunlar, doğrudan iOS’tan alınan görüntülerdir, bu nedenle cihazlarınızda harika görünmelidirler.)

iPhone 13:

iPhone 13 Pro

Bir önceki yazımız olan Android İçin 2021'in En İyi Simge Paketleri başlıklı makalemizde android, icon pack ve simge paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu