DosyalarHonor

Honor USB Driver Sürücü İndir

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 için Honor USB Drivers İndirme – Honor USB Drivers, bilgisayarın işletim sistemi ile Honor Android Telefonlar arasında kararlı bir bağlantı oluşturan bir yazılımdır. Honor için USB Drivers sürücüleri önemli bir bileşendir. Bu olmadan, telefonunuzu geliştirirken bağlantı düzgün çalışmayacaktır .

Honor Android Akıllı Telefonunuzu PC veya dizüstü bilgisayar ile geliştirmeye çalışıyorsanız, ihtiyacınız olan ilk şey Honor için Resmi USB Sürücüleridir. Burada, Windows 7/8/10/11 için Honor USB Sürücülerini uygun bir kurulum kılavuzuyla birlikte sunuyoruz. Honor USB sürücülerini indirmek kolaydır, aşağıdaki “İndirme Bağlantısı”na tıklamanız yeterlidir.

Bir Windows PC’de kurulu olan Honor USB sürücüleri ile çeşitli gelişmiş özellikleri cihazınızda yapabilirsiniz. Ürün yazılımı güncellemesi, ürün yazılımı düşürme veya stok ROM, yani Honor Android Akıllı Telefon işletim sisteminizi yeniden yükleme dahil. Bu arada, resmi Honor PC Suite’i kullanmak için telefonu bağlamak istiyorsanız , yalnızca Resmi Honor ADB Sürücülerine ihtiyacınız vardır .

Windows 11, Windows 10, 8, 7 için Honor USB Sürücülerini İndirin

Honor USB Sürücüleri İşletim Sistemi Uyumluluğu
Honor PC Suite Yazılımı, Windows’un farklı sürümleriyle uyumludur. Windows 11, Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit) gibi bit), Windows 7 (32 bit), Windows 7 (64 bit), Windows Vista (32 bit), Windows Vista (64 bit) ve Windows XP (32 bit).

Windows 11, Windows 10, 8, 7 için Honor USB Sürücüleri Kurulum Talimatları

Windows için Honor USB Sürücülerini ilk kez yüklemek için aşağıdakileri yapın:

 1. İlk olarak, İndirme bağlantısı bölümünden Honor akıllı telefon için USB sürücülerini indirin ve dosyayı kolayca bulabileceğiniz bir klasöre kaydedin.
 2. Dosyayı bulun, doğrudan sürücü dosyanızda seçin.
 3. İndirilen dosyayı ayıklayın.
 4. Çıkarma işlemi tamamlanana kadar bekleyin.
 5. .exe dosyasına çift tıklayın.
 6. Sürücüyü kurun.
 7. Dizüstü bilgisayarınızın / PC’nizin ekranında bir güvenlik uyarısı belirirse Çalıştır’ı seçin ve Evet’i tıklayın.
 8. Daha sonra dili seçmeniz, İngilizce dilini seçmeniz ve İleri’yi seçmeniz istenecektir.
 9. Tam yükleme işlemini bekleyin.
 10. Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 için Honor USB sürücüleri doğru şekilde yüklendi.
 11. Honor için doğru USB sürücüleri doğru bir şekilde yüklendikten sonra, Honor PC Suite yazılımı (yukarıdaki üçüncü paragraftaki bağlantı) veya her türlü Android cihazını yönetmenize izin veren Moborobo Android PC Suite gibi Android araçlarını ve yardımcı programlarını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda.

Windows prosedürü için Honor USB sürücülerinin nasıl kurulacağına ilişkin tüm eğitimler bu kadar. Herhangi bir sorun veya hata olması durumunda bu sayfanın alt kısmında yer alan İletişim menüsünden bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Bizi destekleyin ve sizi desteklemeye devam edebilmemiz için ihtiyacı olan herkesle paylaşın.

Ancak devam etmeden önce, bir USB sürücüsü ile bir ADB sürücüsü arasında ayrım yapmama izin verin. Basit bir ifadeyle, Honor akıllı telefonunuzdaki stok üretici yazılımını flaş etmek için bir USB sürücüsü kullanılırken, telefonunuzu bir bilgisayara bağlamak için bir ADB sürücüsü kullanılır. Akıllı Telefonunuzda yeni bir üretici yazılımını root etmeyi veya güncellemeye çalışırken özel bir ROM’u flaşlama çalışırken bir USB sürücüsü gerekir. Öte yandan, ADB Driver (Android Debug Bridge Driver), bir bilgisayar kullanarak cihazınızı USB üzerinden kontrol edebilir. Dosyaları kopyalayabilir ve iade edebilir, uygulamaları yükleyip kaldırabilir, kabuk komutlarını yürütebilir ve birden çok sorunu çözebilirsiniz.

Honor USB Sürücülerini İndirme

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (32/64-bit) için Honor USB Sürücülerini

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (32/64-bit) için Honor Mediatek Sürücüleri (yalnızca Mediatek)

Bir önceki yazımız olan Android 11.0 Gapps Paketi İndir başlıklı makalemizde android 11, download ve gapps hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu