Oyun

En iyi Android Oyunlar Haziran 2018

Haziran 2018’in en iyi android oyunlarını bu yazıda sizler için topladık. En iyi android oyunlara ulaşmak için linklere tıklayıp indirebilirsiniz. Android oyun pazarı her ay daha da büyüyor. Android oyun pazarı geliştikçe Google Play’de yeni Android oyun ve uygulamalar yayınlanıyor. İster sıradan bir oyuncu olun, ister profesyonel bir oyuncu olun iyi bir oyun istiyorsanız yazımızı okumaya devam edi. Bazı aylar diğerlerinden daha iyi olsa da, her ay Android telefonlar için en az bir yeni oyun piyasaya çıkıyor. Haziran ayının en yeni Android oyunlarına bir göz atalım.

Alto’s Odyssey

Altos Odyssey, 2018’in en iyi zaman öldürücüleri arasında yer alıyor. Oyun genel olarak Alto’nun macerasının ayak izlerini takip ediyor. Düzgün küçük mekanikleri olan bir 2D arayüze sahip. Ayrıca pürüzsüz, renkli grafiklerde oyunun diğer ilgi çekici yanlarından biri. Ayrıca oyunu ücretsiz olarak Android marketten indirebilirsiniz.

Asphalt 9: Legends

Asfalt 9 popüler yarış oyun serilerinden bir tanesidir. Bu seriyi popüler kılan mekanik ve grafiksel yeteneklere sahip olmasıdır. Oyunda birbirinden farklı 50 araç, çeşitli oyun modları, arkadaşlarla oynamak için bir kulüp özelliği ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Elbette, bu aynı zamanda uzun bir kampanya modu ve haftalık etkinlikler ile birlikte geliyor. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell’in bir sonraki oyunu. Temmuz ayında sınırlı bir lansman gördü. Bu PUBG veya Fortnite benzer bir savaş oyunudur. Ancak, bu aynı atıcı mekaniğine sahip değil. Rakiplerinize çarparak haritanın etrafında dolaşıyorsunuz. Tek oyuncu ve çok oyunculu modları içerir. Yükseltmek ve kilidini açmak için çeşitli karşılaşmalar da vardır. Oyun Google Play markette ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Epic Skater 2

Epic Skater 2 bu ay iki yeni kaykay oyunlarından bir tanesidir. (Diğeri Nyjah Huston #SkateLife). Her ikisi de oldukça iyi. Nyjah Huston #SkateLife daha az yaratıcılık ancak daha iyi grafiklere sahip. Epik Patenci 2 ise daha fazla yaratıcılık, ancak daha az modern grafiklere sahip. Epic Skater 2’yi daha iyi bir oyun olarak görüyoruz. Patenci yaratan bir özellik, bir grup dişli, bir kariyer modu ve bir dizi hile özelliklerine sahip. Her iki oyun da ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Faraway 3: Arctic Escape

Faraway 3: Arctic Escape, popüler puzzle oyunu serisinin üçüncüsüdür ve benzer grafikler içerir, ancak bu sefer bir kış teması ile. Oyunda her seviyede çeşitli bulmacalar bulunan 18 seviye bulunuyor. Ayrıca diğer bulmacalarda ileride kullanmak için oyunda ekran görüntüleri de alabilirsiniz. Bununla birlikte, bu aslında iyi bir bulmaca oyunudur. İlk dokuz bulmaca ücretsizdir. Bundan sonra tam oyun için $ 2.99 ödemek zorundasınız.

Life is Strange

Hikaye bir lise ve orada meydana gelen bazı kötü şeyler etrafında dönüyor. Ayrıca, gerçekten iyi grafikler, çoklu sonlar ve iyi bir soundtrack özelliklerine sahip. Böylece oyun oldukça pahalıya mal oluyor. Şu anda oyunda bazı hatalar da var. Hataların sıralanmasını beklemenizi öneririz. Aksi takdirde, bu yılın en iyileri arasında olabilir.

Pokémon Quest

En iyi Android Oyunlar Haziran 2018 en iyi android oyunlar 2018 en iyi android oyunlar best android game

Pokémon Quest son resmi Pokemon oyunudur. Bu oyun Nintendo Switch’de mevcut. Bir Pokémon takımıyla arkadaş ol ve dünya çapında hazine bulma mantığı üzerine kuruludur. Oyun ayrıca bazı özelleştirmeler, bir taban kampı mekaniği ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Oyun kesinlikle kötü değil, ama Pokémon Go veya diğer Pokémon oyunları gibi bir oyun derinliği beklemeyin.

Shin Megami Tensei Liberation Dx2

https://youtu.be/iFL8s9LuGCc

Sıra tabanlı mücadele, bir gacha (karakter toplama) öğesi, haftalık etkinlikler ve uzun bir kampanya modu sahip bir oyundur. Türün ve efsanevi Shin Megami Tensei serisinin taraftarları, en azından bu deneyimin tadını çıkarmalılar.

The Walking Dead: Our World

The Walking Dead: Our World Pokemon Go benzer bir AR oyunudur. Gerçek dünyayı çeşitli ilgi alanları aramaya yöneltiyor. Bir gacha elementi (karakter toplama), haftalık zorluklar ve hatta diğer gerçek oyuncularla bazı kooperatif etkinlikleri içerir. Muhtemelen Pokemon Go’nun viral kalitesini arttırmaz. Ancak, yeterince iyi bir sunum. Oyunda bazı hatalar var, ama hiçbir şey çok ciddi değil. Geliştiricilerin önümüzdeki birkaç ay içinde uçtan uca sorunları çözmesini bekliyoruz.

World of Tennis: Roaring ’20s

World of Tenis: Roaring ’20s yeni bir tenis oyunudur. Ayrıca şaşırtıcı bir şekilde ortalamanın üzerinde özelliklere sahiptir. Oyun 1920’lerde gerçekleşir. Kostümler ve karakter tasarımı bunu özellikle iyi gösteriyor. Oyun ayrıca oyun mekaniği, çevrimiçi çok oyunculu, yedi karakter, skor tabloları ve daha fazlasını içerir. Bu, Android’deki en iyi tenis oyunlarından biri.

English Explanation

We have collected the best android games of June 2018 for you in this article. You can click and download the links to get the best android games. The Android gaming market is growing every month. As the Android gaming market evolves, new Android games and applications are running on Google Play. Whether you are a regular player or a professional player and you want a good game, you keep reading my writing. Though some months are better than others, they are at least one new game market for Android phones every month. Let’s take a look at the latest Android games from June.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu