Android Telefonunuzdaki Sms’leri Gmail’e Otomotik Yedekleyin

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Android telefonunuzdaki sms’leri gmail adresinize nasıl otomatik olarak yedekleyeceğinizi anlatacağım.Bunu yapmada en önemli aracımız şüphesiz en işe yarar uygulama olarak gördüğüm SMS Backup + programını kullanacağız. Bu program ile sadece birkaç adımda bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle aşağıda Google Play linkini verdiğimiz programı ücretsiz olarak telefonunuza indirip kurun, Sonra connect butonuna tıklayıp Google hesabınızla birleştirin çıkan ekranda İzin Ver butonuna tıklamanız yeterli olur. Bütün işlem bu kadar basit, isterseniz programda Auto Backup butonuna tıklayıp otomotik yedekleme, wifi yada 3g ile yedekleme, kaç dakikada bir yedekleme gibi ayarlamalar yapabilirsiniz. Verilerinizin kaybolma riskine karşı bu program yedekleme yaparak sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

Android Telefonunuzdaki Sms'leri Gmail'e Otomotik Yedekleyin smsleri yedekleme sms yedekleme sms yedek gmail sms yedekleme android sms backup

Bir önceki yazımız olan Muhteşem Kamera Uygulaması : Google Kamera'yı Yükleme başlıklı makalemizde google cam, google camera download ve Google camera yükle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

Samsung Galaxy S10 En İyi Duvar Kağıtları wallpaper pack samsung indir galaxy s10 duvar kağıtları download

Samsung Galaxy S10 En İyi Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy s10, S10e ve S10+ modelleri için en iyi duvar kağıtlarını (best wallpaper pack) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir