HaberlerSamsung

Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü alma (screenshot)

Burada sizlere Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunu cevaplamaya çalıştım. Ekran görüntüsü almayı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Aşağıdaki yolları izleyerek Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü alabilirsiniz. Sizlere ekran görüntüsü almanız için 2 yolu önderdik. Size uygun olanı kullanırsınız. En kolayı her zaman tuşlar ile yapılan yöntemdir. İkinci yöntem batarya süresini etkiler diye düşünüyorum.

Yöntem 1: Tuşlara basarak ekran görüntüsünü alma

Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü alma (screenshot) Samsung Galaxy S5 screenshot Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü nasıl alınır Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü alma Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü

İlk olarak kaydetmek istediğiniz ekran görüntüsü üzerinde durun.Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü alma (screenshot) Samsung Galaxy S5 screenshot Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü nasıl alınır Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü alma Samsung Galaxy S5 ekran görüntüsü

Sonra akıllı telefonunuzun ana ekran tuşu (home) + güç tuşu (power)  aynı anda basın ve ekran görüntüsünün alındığını göreceksiniz.

Yöntem 2: El hareketiyle ekran görüntüsü alma

Bu özelliği kullanmak için önceden ayarlamanız gerekiyor. Ayarlamak için Ayarlar > Hareketler ve işaretler > yakalamak için avuç içinizle kaydırın özelliğini aktif edin. Ekran görüntüsünü aldığınız zaman  Galeri > Albüm> Screenshots yoluna kayıt olur.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop (I9500) Orjinal Rom Yükleme başlıklı makalemizde Galaxy S4 android 5 yükleme, Galaxy S4 android 5.0.1 yükleme ve i9500 android 5 yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu