General MobileRoot Rehberi

General Mobile Discovery Root Rehberi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda General Mobile Discovery’nin root haklarına nasıl sahip olacağınızı anlatacağım. General Mobile Discovery modelini root işlemini yapmadan önce yükleme öncesi yapmanız gereken yönergeleri uygulayın.

Burada yapmış olduğunuz işlemlerin sorumlulukları tamamen size aittir.Cihazınızda oluşabilecek sorunlardan dolayı Bizleri ve Androidmakale.com‘ u sorumlu tutamazsınız.Biz sadece Size yardımcı olabiliriz.Yapacağınız işlemleri okuyup anladıktan sonra uygulayınız.Kafanıza takılan bir soru yada yapamadığınız bir işlem olursa yorum olarak yazarsanız en kısa sürede Size dönüş yapmaya çalışırız.Başarılı olduğunuz zaman ise bir teşekkür yorumu bırakırsanız mutlu oluruz General Mobile Discovery Root Rehberi gm discovery root rehberi general mobile discovery root yapma discovery root atma

Yükleme:

  1. Öncelikle telefonunuza ait USB sürücülerini indirip yükleyin.
  2. Telefonunuza root haklarına sahip olmak için kullanacağımız ZhuoDaShi  programını indirin ve kurun.
  3. ZhuoDaShi programını çalıştırın ve telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.

Aşağıdaki  adımları takip edin:

General Mobile Discovery Root Rehberi gm discovery root rehberi general mobile discovery root yapma discovery root atma General Mobile Discovery Root Rehberi gm discovery root rehberi general mobile discovery root yapma discovery root atma General Mobile Discovery Root Rehberi gm discovery root rehberi general mobile discovery root yapma discovery root atma

Tebrikler başarılı bir şekilde General Mobile Discovery telefonunuza root haklarını atadınız. İşlem sonrası gereksiz uygulamaları kaldırabilir dilediğinizce telefonunuzda modifikasyon yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 2 N7100 Android 4.3 Root ve CWM Recovery Yükleme [4.4.x Kitkat Destekli] başlıklı makalemizde 4.4.x Kitkat, android 4.3 ve CWM Recovery hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu