Kripto ParaRoot Rehberi

Binance Uygulaması İndir Mobil & PC

Binance’in kripto para borsasının tüm gücü avucunuzun içinde. Binance mobil kripto alım satım uygulamasını bugün indirin. Uygulamanın birçok özelliği bulunuyor. Bitcoin, Ethereum, Link, Tezos, Cardano ve Binance Coin dahil olmak üzere 200’den fazla desteklenen kripto para birimi arasından seçim yapın ve her zaman yeni coin lansmanlarının ön saflarında yer alın. En son fiyatlar ve trendlerden haberdar olmak için tek bir dokunuşla fiyat uyarıları ayarlayabilirsiniz. Kriptoda yeni misiniz? Binance uygulamamızın mobil öncelikli tasarımı, Lite ve Pro arayüzleri arasında tek bir dokunuşla geçiş yapmanızı sağlar. Tek bir uygulamada basit tutun veya gelişmiş ticaret özelliklerine erişin QR kodlarıyla arkadaşlarınızdan ve ailenizden, Binance cüzdanınızdan kripto para gönderin ve alın.

Kolay entegrasyon

Binance Uygulaması İndir Mobil & PC

Binance API, alım satım uygulamanızı platformumuza entegre etmenin kolay ve verimli bir yolunu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Binance Kimlik Doğrulayıcı

Binance Uygulaması İndir Mobil & PC

Binance kimlik doğrulayıcı, 2 Adımlı doğrulama kodları oluşturur. İkinci bir doğrulama adımı için Binance kimlik doğrulayıcısını indirerek hesap güvenliğinizi artırın.

Binance Resmi Uygulaması (App) İndir

Buradaki linklerden Apple App Store, Google Play Store, Mac OS X, Window ve Linux bilgisayarınız için uygulamayı indirebilirsiniz. Linkler direk Binance’den alınan linklerdir. Binance’ın Resmi uygulamasıdır.

%10 Komisyon indirimi kazanmak için verdiğimiz linkten kayıt olabilirsiniz. Kayıt sonrası uygulamayı indirip giriş yapmanız yeterlidir.

App Store Google Play Store Direk APK Mac OS X Windows Windows Önceki Sürümler Linux Deb Linux Rpm

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi 11X Magisk ile Root Yapma (TWRP Gerekmez) başlıklı makalemizde magisk, mi 11x ve root yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu