SuperSU Apk ve Zip Tüm Sürümler supersu zip supersu apk indir download android

SuperSU Apk ve Zip Tüm Sürümler

Bu yazımızıda SuperSU uygulamasının APK ve Zip versiyonlarını sizlerle paylaştık. SuperSU uygulamasını indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Root yapmak için gerekli olan bu uygulama APK olarak ve Zip olarak yüklenebiliyor. Gerçekleştireceğiniz root işleminde gerekli olan SuperSU türü ne ise (APK veya Zip) ona göre sitemizden indirebilirsiniz. Recovery üzerinden yükleyecekseniz zip versiyonunu indirip recovery menüsünden Install bölümünden yükleyebilirsiniz. Tabi bu işlemi yapabilmek için yapacağınız işlemde diğer şartları sağlamış olmanız gerekiyor.

Çoğu modelde root işleminden önce custom recovery yükleme işlemi yapılır. Custom recovery yükleme işlemini yaptıktan sonra recovery menüsünden install seçeneği ile yüklenebiliyor. Bazı anlatımlarda APK olarak yüklenmesi söylenebiliyor. Bizde hangisine ihtiyacınız varsa onu indirebilmeniz için indirme linklerini paylaştık.

SuperSU APK Linkleri

SuperSU ZIP Linkleri

Bir önceki yazımız olan iRoot APK İndir başlıklı makalemizde android root tool, iroot apk download ve iroot apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

Asus Zenfone 4 (ZE554KL) Orjinal Rom indir zenfone 4 ze554kl rom orijinal firmware asus

Asus Zenfone 4 (ZE554KL) Orjinal Rom indir

Asus Zenfone 4 (ZE554KL) kullanıcıları orijinal rom dosyasını indirip yükleyerek telefonlarını fabrika ayarlarına döndürebilir.  Orijinal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir