Apple

Apple iPhone XS, XS Max ve XR Duvar Kağıtları (Stock Wallpaper)

Apple en yeni ürünlerini dünyaya duyurdu. Bu modeller Apple iPhone XS, XS Max ve iPhone XR adıyla duyuruldu. Bu telefonların hepsi aynı A12 Bionic işlemciye sahip olsa da, ekran boyutu, kamera modülleri, ekran ve elbette fiyat olarak farklılık gösterirler. İPhone Xs 5,8 inç ekrana sahipken, iPhone Xs Max 6,5 inç ekrana sahip. Her ikisinde de bir süper retina ekran ve çift kamera modülleri bulunur. iPhone XR, Apple’ın en ucuz cihazıdır ve bir LCD ekrana, tek kameraya sahip.

Apple’ın etkinliğinde bazı muhteşem ürünler gördük. Etkinlikte gösterilen duvar kağıtları ile daha çok ilgilendik. Yeni iPhone’lar bazı çarpıcı AMOLED duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları ve iPhone XR’deki normal duvar kağıtları ile birlikte tanıtıldı. Burada, Apple’ın lansman etkinliğinde duyurulan iPhone modellerinin tüm stok duvar kağıtlarını listeledik. Apple iPhone XS, XS Max ve iPhone XR modellerinin duvar kağıtlarını buradaki linklerden indirebilirsiniz.

Bunlar varsayılan duvar kağıtlarıdır. Telefonlar satışa sunulduğunda daha fazla eklenecektir. Bizi takip etmeye devam edin. Aşağıda yüksek çözünürlükte duvar kağıtları listelenmiştir. Dolayısıyla, Android telefonlarınızın herhangi birinde AMOLED veya LCD ekranlarla çarpıcı görünecektir.

Duvar Kağıtları indir (Wallpaper Download)

Bir önceki yazımız olan iPhone X’te Yer Alan Android Özellikleri başlıklı makalemizde android özellikleri ve iPhone X’te Yer Alan Android Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu