Yazar Ol

AndroidMakale.com bir yıldan uzun bir süre önce kurulmuş olmasına rağmen alanında iyi bir noktaya gelmeyi başardı. Bu başarıyı daha ileriye taşımak için çalışma arkadaşları aramaktadır. Sizde ileride kaliteli işler yapmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Bir web sitesi kurmak için gerekli her türlü bilgiye ve beceriye sahip olmak için alacağınız eğitim size, kendi açacağınız web sitesi için çok büyük önem arzetmektedir. Bizde size bu fırsatı web sitemizde yazar olmanızla sağlamaya çalışacağız. Yazar olduğunuzda size doğru makale yazmayı, bir yazının seo açısından önemli noktalarını, siteyi üst sıralara çıkaracak ayrınıtlar ve benzeri her türlü bilgiyi aktarmaya çalışacağız. Sizde öğrendiklerinizle web sitemiz için makaleler yazacaksınız. Yazdığınız makaleler web sitemizde gözden geçirildikten sonra sizin adınızla yayınlanacaktır.

Yazılarınız android işletim sistemli telefonlara teknik destek sağlamak üzerine olacaktır. Bu teknik  desteklere root atmak, rom yükleme örnek verilebilir. Sizin daha iyi fikirleriniz olursa bize iletebilirsiniz. Aşağıdaki başvuru linkinden gerekli bölümleri doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu