[Root] Samsung Galaxy Note 1 (i9220) Root Rehberi samsung galaxy note 1 root rehberi samsung galaxy note 1 kolay root note 1 root rehberi note 1 root note 1 kolay root galaxy note root galaxu note 1 root

[Root] Samsung Galaxy Note 1 (i9220) Root Rehberi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Samsung Galaxy Note 1 (GT-i9220) telefonunu nasıl root yetkilerine sahip olabileceğinizi anlatacağım. Bazı root yöntemleri çok karışık ve yorucu olabililiyor o yüzden ben size basit yoldan nasıl root yapılır onu anlatacağım. Hazırsanız başlayalım.

Dikkat: Burada yapacağınız işlemlerin sorumlulukları size aittir. hiçbir şekilde Androidmakale.com sorumlu tutulamaz

Yapılacak İşlemler:

  1. İlk olarak Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklar kutucuğunu işaretleyin.Geliştirici seçenekleri aktif değilse aktif etmek için Ayarlar (Settings) > Hakkında  (About Phone) > İnşa Numarası (Built Number) yazan yere 7-8 defa üst üste basın aktif olacaktır.
  2. Buradan Root Genius adlı uygulamayı indirin ve bilgisayara kurup açın.
  3. Samsung Galaxy Note 1‘i bilgisayara bağlayın.
  4. [Root] Samsung Galaxy Note 1 (i9220) Root Rehberi samsung galaxy note 1 root rehberi samsung galaxy note 1 kolay root note 1 root rehberi note 1 root note 1 kolay root galaxy note root galaxu note 1 root
  5. Telefonu bilgisayara bağladıktan sonra resimde olduğu gibi coonected yazacaktır. Sonra görselde ki gibi kutucuğu işaretleyip Root It butonuna basın.
  6. Root It butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki görselde olduğu gibi root etme aşaması başlayacaktır.
  7. [Root] Samsung Galaxy Note 1 (i9220) Root Rehberi samsung galaxy note 1 root rehberi samsung galaxy note 1 kolay root note 1 root rehberi note 1 root note 1 kolay root galaxy note root galaxu note 1 root
  8. Yükleme bittikten sonra telefonun menüsüne KingUser adlı bir uygulama gelecektir. Uygulamayı gördüyseniz telefonunuz root olmuştur.
  9. Yinede tam emin olmak için telefonda Root Checker uygulamasını indirip kurun uygulama size telefonun root olup olmadığını gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan [Root]General Mobile Discovery Elite Yeni Root Yöntemi başlıklı makalemizde discovery elite root, discovery elite root reberi ve elite root hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekecektir!

Xiaomi Poco F1 Root Yapma ve TWRP Recovery Yükleme xiaomi twrp yükleme root yapma poco f1

Xiaomi Poco F1 Root Yapma ve TWRP Recovery Yükleme

Bu yazımızda Xiaomi Poco F1 telefonunuza TWRP recovery yükleme işlemini yüklemenize yardımcı olacak basit bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir