LGRoot Rehberi

[Root] Lg G3 Root Rehberi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Lg G3 cihazınızı nasıl root yetkilerine sahip olacağınızı anlatacağım.Birkaç gün önce ülkemizde tanıtımı yapılmasına rağmen geliştiriciler son sürat çalışıp root işlemini çıkardılar.Bizde Androidmakale.com ekibi olarak ilk Türkçe root makalesini yayınlayalım dedik.Sadece basit birkaç adımda anlatmaya çalıştım.Hazırsanız başlayalım.

Burada yapacağınız işlemlerin sorumlulukları tamamen Size aittir.İşlemleri yaptığınız zaman sorumlulukları üstlenmiş oluyorsunuz.Çıkacak herhangi bir sorundan dolayı anroidmakale.com‘u sorumlu tutamazsınız.Burada yapılan işlemler daha önce denenmiş olup test edilmiştir.

Yapılacak İşlemler:

1) Buradan Lg G3 usb sürücülerini indirin.

2) Telefonun ayarlar kısmından hakkında bölümüne girin sonra Yazılım Bilgileri (Software infomation) kısmana 7 defa üst üste basın, 7 defa tıkladıktan sonra Geliştirici seçenekleri aktif olacaktır.

3) Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri>Usb Hata Ayıklama seçeneğini aktif edin.

4) Root dosyasını buradan indirin.

5) Telefonu bilgisayara bağlayın ve indirmiş olduğunuz root dosyasından Run.bat dosyasını çift tıklayıp çalıştırın.Çıkan ekranda herhangi bir tuşa basın.İşlem tamamdır.

6) Çıkmadan önce yorum bırakmayı unutmayın.

[Root] Lg G3 Root Rehberi lg g3 usb driver lg g3 rootlama lg g3 root yapma rehberi lg g3 root yapma lg g3 root dosyaları lg g3 root lg g3 roo lg g3 ro g3 root

[Root] Lg G3 Root Rehberi lg g3 usb driver lg g3 rootlama lg g3 root yapma rehberi lg g3 root yapma lg g3 root dosyaları lg g3 root lg g3 roo lg g3 ro g3 root

Bir önceki yazımız olan [GT-i9200] Samsung Galaxy Mega Root Rehberi ve CWM Recovery Yükleme Rehberi (4.4.x KitKat Destekli) başlıklı makalemizde galaxy mega cwm, galaxy mega root ve i9200 cwm hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu