Anasayfa / İletişim

İletişim

Türkçe

Türkçe

[supsystic-form id=11]

English

English

[supsystic-form id=12]

7 Yorum

 1. Merhaba
  Gm discovery kıt kat surunumlu telefon kullanıyorum. Telefona uyumlu Flash bellek aldım, fakat telefonun kendinde bunu okuyacak yazılım yok, Google playde de var olanlar işime yaramadı. İlla kablo almam mi gerek yoksa bildiğiniz bir çözüm var mı?
  Şimdiden teşekkürler

  • Telefonun kendi içinde OTG özelliği yani USB bellek desteği yoksa sonradan bir program ile yapamazsınız. İsterseniz custom romları deneyin bazı romlarda o özellik olabiliyor.

   • Merhabalar. s3 mini I8190 cihazıma resurrection remix android 5.1.1 romu yükledim. ancak miui v7 android 4.4.4 romuna dönmek istiyorum. bunu twrp ile direkt romu flashlayıp yapsam olur mu. firmware yüklemek gerekir mi. gerekirse nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz

 2. MERHABA SAMSUN S3 MİNİ I8190 TELEFONUMLA SCREEN MİRRORİNG ÖZELLİĞİ KULLANARAK PROJEKSİYON MAKİNASINA GÖRÜNTÜ VE SÜREKLİ VİDEO GÖRÜNTÜSÜ AKTARMAK İSTİYORUM. BUNUN İÇİN MHL KABLO ALDIM. MİNİ USB, HDMI VE USB UCU OLAN KABLO. BU İŞLEMİ NASIL YAPARIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR.

  AYRICA ELİMDE GM PLUS 5 D ,İPHONE 5S VE SAMSUNG GALAKSİ J1 TELEFON VAR
  TABLET OLARAK SAMSUNG TAB E VE SAMSUNG GALAKSİ NOTE 10.1 VAR. BU ÜRÜNLERLE AYNI ŞLEMİ YAPABİLİR MİYİM?

  • Hocam cihazda bu özelliğin olması lazım, eğer özellik yoksa genelde olmaz. Kullandığınız kabloyu alırken açıklama kısmında hangi cihazları desteklediği yazıyor. Ben zamanında denedim ama görüntü aktarmayı başaramadım. Tablette bu özellik olabilir. Telefon USB girişinden HDMI girişine dönüştüren bir kablo var ben onunla yapmıştım.