Hakkında

Android Makale akıllı telefon sektöründe teknik destek vermek amacıyla kurulmuştur. Android işletim sistemine sahip telefonlara root yapma, recovery yükleme, stock ve custom rom yükleme, kernel yükleme gibi teknik işlemleri basit anlatımla herkesin yapabileceği bir şekilde görsellerle zenginleştirip okuyuculara ulaştırmaya çalışmaktadır. Diğer yandan bedava ve hediye internet kampanyalarını paylaşıp okuyucuların bundan faydalanmasını sağlamaktadır.

İşletim sistemi zarar görmüş bir telefona stock ve custom rom diğer adıyla firmware yükleme işlemlerini her marka ve modele uygun anlatımla hazırlamaktadır. Recovery yükleme işleminde başta CWM ve TWRP olmak üzere benzer kurtarma modlarını yükleme işlemleri de anlatılmaktadır.

Android telefonlarda yönetici olmanızı ve telefon üzerinde istediğiniz özelleştirmeleri yapmanızı sağlayan root yapma işlemini onlarca farklı yolla anlatmaya çalışmaktadır. Hızlı root yapma işlemlerini anlatırken makale üslubu olarak sade bir anlatımı tercih etmekteyiz. Bundan dolayı okuyucularımızın adımları uygularken takılmamasını sağlamaya çalışıyoruz. Okuyucularımızın takıldığı yerde yorum yapmasını istiyoruz. Yapılan yorumlara en hızlı şekilde cevap vermeye çalışıyoruz.

Eğer sizde bir akıllı telefon sahibiyseniz telefonunuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve teknik konularda bilgi almak isterseniz androidmakale.com‘u ziyaret edebilirsiniz. Şu anda Samsung, Sony, HTC, LG, Motorola, Nokia, Nexus, Asus, General Mobile, Huawei, Xiaomi, Alcatel ve Vestel markalı akıllı telefonlara teknik destek vermekteyiz. Okuyucularımızın isteği üzerine yeni makaleler her gün paylaşılmaktadır.

Google+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu